Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Думки в слух або Церква як бізнес проект
(1 чол.) (1) гість

ТЕМА: Думки в слух або Церква як бізнес проект

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 12 міс. назад #123

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 42
Jov написав:
Став свій заробіток адекватний своїй роботі. Працюєш менше за вчителя – то чому заробляєш більше? Будь чесним перед Богом і твій бізнес принесе добро

А хто вам сказав, що підприємець працює менше вчителя? Зразу відчувається злобна точка зору некомпетентноі людини. Зачасту саме підприємець витрачає на свою працю значно більше часу, нервів, РИЗИКУ і зусиль, ніж будь-який вчитель. Але таких упереджених суддів, як ви, звичайно ж це не цікавить.
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 12 міс. назад #124

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Тому не заспокоюй себе словами – “Я служу Богові, а отже я не грошолюб!”, “Я служу Богові тому моя машина від Бога і моє майно теж!”

Тому, особисто я обираю інший варіант: служити Своєму Господу своїми машиною, квартирою і майном! Саме це і є Божий план для тих, хто має! А для тих, хто не має, план інший - не заглядати в життя тих, хто має, звинувачуючи їх у грошолюбстві, а краще працювати, щоб було чим поділитись з нужденними!
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 12 міс. назад #125

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Якщо у твоїй церкві є брати та сестри, що працюють не менше ніж ти і заледве мають на хліб й не мають змоги віддихнути, а ти бісишся з жирку і не знаєш на які б то ще моря поїхати – знай, ТИ ГРОШОЛЮБ.

Ви давно вже на морі не відпочивали? Співчуваю. Бо сьогодні на ті самі моря, про які ви пишете стало дешевше поїхати відпочити, ніж, скажімо в Крим, чи навіть Азовське море

І ще: грошолюб - це, якщо я не помиляюсь, той, хто ЛЮБИТЬ ГРОШІ! Чи не так? А я люблю відпочивати з моєю сім'єю. Так що я ВІДПОЧИНКОЗСІМ'ЄЮЛЮБ!!!

І ще, спеціально для вас, аскет ви наш:

Еклес. 5:19 "Також кожна людина, що Бог дав їй багатство й маєтки, і владу їй дав споживати із того, та брати свою частку та тішитися своїм трудом, то це Божий дарунок!"

А ви все: "Сатана, сатана"
ІСУС - ВСЕ!!!
Останнє редагування: 5 років, 12 міс. назад від pastor.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 12 міс. назад #126

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Бо не може бути в одному тілі одного кращого а другого гіршого органу. Лиш не кажи що ти кращий бо ти голова адже [i]“Перші стануть останніми”

А ви стверджуєте, що багаті "органи" кращі??? Бо я так не думаю! Вони не кращі, вони просто більше заробляють!
ІСУС - ВСЕ!!!
Останнє редагування: 5 років, 12 міс. назад від pastor.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 12 міс. назад #127

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Осанна!, не пропагандуй церву як місце заробітку грошей і успішний бізнес проект.

Все!!! З сьогоднішнього дня припиняємо!!!
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 12 міс. назад #128

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Поступайте як Павло

Фил. 4:12 "Умію я й бути в упокоренні, умію бути й у достатку. Я привчився до всього й у всім: насищатися й голод терпіти, мати достаток і бути в недостачі."

Беремо приклад - жити в тих фінансових умовах, які Бог дозволяє мати!

Дії 18:3 "а що був він (Павло) того ж ремесла, то в них позостався та працював; ремесло ж їхнє було виробляти намети"

І при можливості, з Божою допомогою займаємось підприємницькою діяльністю
ІСУС - ВСЕ!!!
Час створення сторінки: 0.28 секунд