Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Думки в слух або Церква як бізнес проект
(1 чол.) (1) гість

ТЕМА: Думки в слух або Церква як бізнес проект

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #129

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 42
І останнє, якщо хочете ще щось писати, то в майбутньому пишіть трохи коротше. Бо читати і відповідати на такі довгі повідомлення просто немає часу!

А краще, перестаньте боятись і грішити пліткарством, а зустріньтесь зі мною - поговоримо. Я не кусаюсь Так буде по Слову! А ви ж, як я зрозумів, претендуєте на того, хто живе по Слову (чи ви хотіли б тільки інших міряти мірилом Біблії???)
ІСУС - ВСЕ!!!
Останнє редагування: 5 років, 11 міс. назад від pastor.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #130

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 44
Чтоб не повторятся, дам ссылочку: О заповеди "не суди"

И еще одна: Троллинг

Дабы не быть жертвой последнего воздержусь от других комментариев. Ибо диалог это одно, а "кинули гранату и убежали" - это совсем другое. Тем более, что до меня уже много сказано...
Останнє редагування: 5 років, 11 міс. назад від JurKo.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #131

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
100% Тому, Юра, як я і сказав на початку, я так ретельно відповідав не для цього, так званого, Йова, а більше для тих, хто читає наш форум!
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #132

• Helenka
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 7
Дякую пастор Діма, що ти знайшов час відписати, мудро, влучно і по-Божому...
а пану Йову скажу: якщо ви гість нашої церкви, то ми вам пробачаємо, а якщо ви член нашої церкви, то стид вам і позор, бо в сім"ї так не роблять...

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #133

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 44
Судя по тому, что написал Йов, он просто зашел на наш сайт и поковырялся в проповедях. Не удивляюсь, если он вообще во Львове не был и вообще написал откуда-то из Америки. Хотя это все предположение.

Не дивно, що у церкві можна отримати дозвіл на розлучення.

О какой церкви идет речь? Просто ради примера? Ибо первый развод в нашей церкви закончился исключением из членов церкви инициатора развода.

В журнале "Пробудитесь!" за 1998 год была статья "Какая разница между сплетнями и клеветой?"
Вот ссылка на тему, где нею можно ознакомится: О сплетнях

Потому снова возвращаюсь к теме о троллинге. Цитирую: "Главной целью троллинга является подстрекательское, саркастическое, провокационное или юмористическое содержание сообщений тролля, чтобы склонить других пользователей к вовлечению в бесполезную конфронтацию". Слово "бесполезную" подчеркнуто мною...
Останнє редагування: 5 років, 11 міс. назад від JurKo.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #134

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Дякую всім небайдужим, які відгукнулись у цій темі. Може ще хтось вважає церкву "Осанна" бізнес-проектом? Бо якщо ні, то тему можна закривати.

А щодо того, звідки цей т. зв. "Йов", то, напевно погоджусь з Володею: здається мені, що знаю тебе... Але Бог тобі суддя.
ІСУС - ВСЕ!!!
Час створення сторінки: 0.24 секунд