Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Думки в слух або Церква як бізнес проект
(1 чол.) (1) гість

ТЕМА: Думки в слух або Церква як бізнес проект

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #148

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 44
Я вспомнил, что забыл отметить еще одну проблему - зависть. Порой мы осуждаем кого-то только за то, что сами не можем позволить себе так жить. Мне хотелось бы иметь джип, но я не могу себе это позволить - буду осуждать тех, кто себе это позволил.

И еще одна проблема - мы хотим Божий суд уже сейчас. Я в чем-то ограничен и жду оценки от Бога за то, как я отношусь к этому ограничению. Вот только Божьего суда столько ждать... Проще уже возвыситься над другими...
Останнє редагування: 5 років, 11 міс. назад від JurKo.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 10 міс. назад #155

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 12
Вау...! Цікава тут тема розв'язалася. Теж тільки зараз це побачив.

З одного боку, багато з того, про що Ви "Йов" пишете є правдивим для багатьох церков (в тому числі баптиських) сьогодні в Україні, але з іншого боку багато про, що Ви говорите звучить занадто різко та однобоко. Відчувається, що в Ваших словах багато наболілого та не розрішеного... і мабуть на це є причини.

Погоджуюся з Володею, можливо дійсно краще відкрито поговорити про це все з лідерською командою церкви та з тим, до кого у Вас є особисті питання? В решті решт, відверта розмова (на основі Божого слова), молитва та прояв благодаті і милості один до одного - єдиний Біблійний спосіб розрішення таких непростих питань, які Ви піднімаєте...

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 10 міс. назад #160

• Hellen
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 4
Пастор Діма та інші учасники форуму вже надали "Йову" вичерпну відповідь на його крик душі. Та я б хотіла ще дещо додати стосовно твердження "робота бізнесмена не може приносити добра, біснесмен думає лише про власне збагачення".
Ми тут вже визначили, що біблійний Йов був не просто бізнесменом, а крутим фермером. І ось наводжу дослівно опис характеру Йова:
"И сказал Господь сатане: обратил ли ты внимание твое на раба Моего Иова? ибо НЕТ такого, как он, на земле: человек НЕПОРОЧНЫЙ, СПРАВЕДЛИВЫЙ, БОГОБОЯЗНЕННЫЙ и УДАЛЯЮЩИЙСЯ ОТ ЗЛА" Книга Иова 1:8.
Так що, шановний "Йове", читайте біблію, і не забудьте для власного розвитку звернути увагу на таких осіб, як Авраам (багатий фермер), Ісаак (багатий фермер), Яків (багатий фермер), Йосип (багатій, політик, "премєр-міністр Египту)
Дякуємо: pastor

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 10 міс. назад #164

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 42
Hellen написав:

Так що, шановний "Йове", читайте біблію, і не забудьте для власного розвитку звернути увагу на таких осіб, як Авраам (багатий фермер), Ісаак (багатий фермер), Яків (багатий фермер), Йосип (багатій, політик, "премєр-міністр Египту)

Ага. А ще - Давид - багатий цар - чоловік по серцю Бога, Соломон - найбагатша в історії людина, автор трьох біблійних книг і т. д.
Але пропоную більше не витрачати свій час на провокаторів
ІСУС - ВСЕ!!!
Останнє редагування: 5 років, 10 міс. назад від pastor.
Час створення сторінки: 0.21 секунд