Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Думки в слух або Церква як бізнес проект
(1 чол.) (1) гість

ТЕМА: Думки в слух або Церква як бізнес проект

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #117

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 42
Jov написав:
“Грошолюбство не залежить від того чи ти багатий чи ти бідний”. Так, лиш слід додати, багатому важче розстатись зі своїм багатство ніж бідному. А це тест Ісуса на те чи ти не покладаєшся на багатство. Ти його пройдеш?

А ти???
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #118

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
“Ті хто хоче збагатитися упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибель”[/i]. Що це за шкідливі пожадливості? Це їздити на машині яка дає статус, а не потребу! Це їхати до магазину чи до церкви машиною а не перейтись пішки чи громадським транспортом. Це шукати нових друзів, що відповідають новому статусу багатія

Дивне пояснення. Де ви його взяли? Які критерії машини, яка дає потребу? Де написано, що їздити на громадському транспорті - це більш духовно??? А хто шукає багатих друзів?? Це в мою сторону?? Дуже сміливо і брехливо!!!

Ви, даруйте, - єретик, бо нав'язуєте спотворене пояснення простим Біблійним текстам, і своє розуміння вважаєте остаточним!!
ІСУС - ВСЕ!!!
Останнє редагування: 5 років, 11 міс. назад від pastor.

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #119

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Як правило грошолюбні люди кажуть – це у тебе заздрість, я не змінив свої погляди, це світ змінився.

А заздрісні люди кажуть: "Я не заздрю, я просто за соціальну рівність!!" Але, вибачте, я вам не вірю - заздрість з вас так і пре!
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #120

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Є простий тест, яким ти можеш себе перевірити – для прикладу, після того як ти придбав машину, чи користуєшся ти громадським транспортом? Ти готовий в любий час відмовитись від неї хоч на день?

А хто придумав цей тест?? Він з Писання? Думаю, що я готовий, але задаю просте питання: "А для чого?" Якщо сума, яку я заплачу в маршрутці за всю свою сім'ю, така ж, як і за паливо в машині, для чого комусь щось показувати? Дякуєш Господу за машину, сідаєш в неї, і грієш попу

До речі, ти готовий відмовитись від мобільного телефону хоча б на день, і подзвонити з телефону-автомату на пошті? Думаю, готовий, але питання те ж саме: "Для чого?"

Вибачте, але безтолкові і небіблійні ваші тести!
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #121

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:
Оскільки Ісус не засудив купчих і міняйл, то в значить будь яка робота є хорошою для християнина. Це те саме, що казати: Петро носив при собі меча і Ісус йому це дозволяв, то давайте усі носити при собі пістолети й автомати. Питання не в роді занять, а в тому як цей рід занять використовує людина.
Питання в тому, чому ти цю роботу вибрав, як ти її використовуєш і яка кінцева твоя мета? “Щоб робили добро, багатилися в добрих ділах, були щедрі та пильні”.
Чому ти обрав цю роботу?

Я не все в цих поясненнях зрозумів, але з кінцевими висновками погоджуюсь. А ви знаєте серце кожного, хто займається підприємницькою діяльністю? Бо звучите, як той, хто знає серця!!! Ой, не судіть, шановний, бо дуже вже це невдячна справа!!! Так нас вчить Писання!!!
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: Думки в слух або Церква як бізнес проект 5 років, 11 міс. назад #122

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
Jov написав:

Чому ти обрав роботу бізнесмена, центральна мета якої збагатити СЕБЕ, а не роботу: лікаря, що помагає хворим людям, вчителя, що навчає дітей, науковця та інженера, що будує благоустрій та конкурентоспроможність держави. А може вибір роботи обумовлений легкою наживою для СЕБЕ любимого? Покажи, що ти як християнин, будучи лікарем не будеш брати хабарі, покажи що будучи вчителем ти закладеш у розуміння дітей християнські цінності, покажи що маючи малу зарплатню ти не будеш стогнати й прославлятимеш Бога

Так виглядає, що ваші вчителі вам не сказали, що вони, (як, до речі, і лікарі, і багато інших "духовних" професій) отримують свою платню з бюджету, який в основному тримається на податках, які сплачують підприємці. Тож, якби не ненависний вами великий, середній іі малий бізнес, то не було б також ні вчителів, ні лікарів, ні інших бюджетників.

Та й ваші комуністичні ідеі про розкулачення всіх "куркулів" не витримують жодноі Біблійноі критики. В Бібліі чорним по білому сказано, що Бог має Свій план для багатих. І цей план, нажаль для вас, це зовсім не те, щоб вони стали бідними

Тож вибачте, але гнила ваша логіка!
ІСУС - ВСЕ!!!
Дякуємо: Hellen
Час створення сторінки: 0.23 секунд