Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА"
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА"

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #13

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 12
Привіт всім,

Друзі, брати і сестри, ми коли робили опитування щодо майбутнього сайту ОСАННА, виявили, що десь біля 25-30% всіх членів нашої церкви активно або напів активно користуються форумами. Тому ми й запустили НОВИЙ форум на нашому сайті, який наразі зовсім пустий.

Ми хочемо, щоб він наповнювався і в майбутньому став площадкою для обговорення важливих Біблійних, духовних та й життєвих питань. З іншого боку ми хочемо уникнути НАПОВНЕННЮ ФОРУМУ чим завгодно, тому буде існувати досить жорстка МОДЕРАЦІЯ.

НАПИШІТЬ, А ЯКІ Б ТЕМИ ВАМ БУЛО ЦІКАВО ОБГОВОРЮВАТИ НА ФОРУМІ??

(писати у відповідях на цю тему)

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #24

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 44
Наполню контент и здесь

Как показывает практика форум - место для разборок. Я вот в параллельной теме с пастором "разбираюсь"...

Конечно, можно пробовать конкурировать с социальными сетями, но имхо это глупо: разные весовые категории...

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #25

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
Юра привіт,

А може краще "розборками" на форумі не займатися, а якщо потрібно зустрітися і поговорити 1 на 1. Більше цього це Біблійний спосіб вирішення протиріч. Тут на форумі можна з іншого боку ділитися благословіннями, позитивними речами в житті, звичайно і дискутувати - не без того... але в міру, щоб це було на збудову іншим людям.

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #26

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
Насчет моих разборок с пастором это была шутка. Но то, что подобные форумы часто превращаются в место разборок - печальный факт. И история предыдущих форумов на нашем сайте это подтверждает

Делиться позитивным - я не против (только за ) , но кто это будет делать? Я, ты и пастор? Возникает вопрос: нужен ли для этого форум?

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #27

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
Ось і побачимо, Юра, кому це порібно... Думаю, що кожен в першу чергу має за себе давати звіт і дивитися за тим, як сам реагує на дописи інших - видаючи слова на збудову (чи просто щоб поговорити).

Ось тобі особисто, які теми були б цікаві для обговорення??

Re: ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФОРУМ ц. "ОСАННА" 6 років, 4 міс. назад #28

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
Мене "форумне життя" в плані щось взяти не цікавить. Бо я не бачу, що я можу щось конкретне взяти.

Щось дати – можу приділити свою увагу. Ось зараз приділяю… Можу щось відповісти, якщо знаю відповідь.

Тому конкретної мети в мене тут немає.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.20 секунд