Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Несказані проповіді: Посмішка сатани.
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Несказані проповіді: Посмішка сатани.

Несказані проповіді: Посмішка сатани. 4 років, 11 міс. назад #206

Посмішка сатани.

В Писанні сказано (2 Кор 11:14):
"І не дивно, бо сам сатана прикидається ангелом світла!" Це слово сказане в контексті попередження церкви про фальшивих апостолів, за якими стояв сатана і через яких руйнував тіло Христове. Схожа його праця видна у ще одному випадку(Матв.16:13-23):
13 Прийшовши ж Ісус до землі Кесарії Пилипової, питав Своїх учнів і казав: За кого народ уважає Мене, Сина Людського?
14 Вони ж відповіли: Одні за Івана Христителя, одні за Іллю, інші ж за Єремію або за одного з пророків.
15 Він каже до них: А ви за кого Мене маєте?
16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого!
17 А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
18 І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
19 І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!
20 Тоді наказав Своїм учням, щоб нікому не казали, що Він Христос.
21 Із того часу Ісус став виказувати Своїм учням, що Він мусить іти до Єрусалиму, і постраждати багато від старших, і первосвящеників, і книжників, і вбитому бути, і воскреснути третього дня.
22 І, набік відвівши Його, Петро став Йому докоряти й казати: Змилуйся, Господи, такого Тобі хай не буде!
23 А Він обернувся й промовив Петрові: Відступися від Мене, сатано, ти спокуса Мені, бо думаєш не про Боже, а про людське!

Ісус хвалить Петра за те, що йому було виявлено від Отця про Нього, що Він - Христос, Син Бога Живого. Але вже у Матв. 16:23 Він говорить: "Відступися від Мене, сатано (спокусник), ти спокуса Мені, бо думаєш не про Боже, а про людське!" Сатана отримав доступ в образі благального (який з "любов'ю докоряє") Петра, який казав:
"Змилуйся, Господи, такого Тобі хай не буде!"
Що хотів досягнути ворог?
Все очевидно: живи Учителю, будь з нами, не залишай нас, облиш думки про страждання і не йди на хрест. Звісно, що це краще зробити через близьку людину, авторитетну, впливову, успішну людину. Тому що це посилює вплив. Ісус відреагував Петру миттєво і вказав на джерело його думок і мислення - це сатана, який завжди старається приземлити і прив'язати до земного, і для цього впливає на нашу душу різними тілесними засобами, виявляючи при тому сильну стурбованість нашим життям, купляючи нас на приманку, щоб нам тут, на землі, було добре.
Боже навпаки мотивує до небесного, вказує на безглуздість покладання на земне при тому втрачаючи вічне (Фил.3; Кол.3:1-17; Тит.2:11-15; Ів.14:1-4).
Далі Ісус роз'яснює ,що таке "слідування за Ним" (Матв.16:24-26):
24 Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною.
25 Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її.
26 Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?

В 26 вірші сказано: "Яка ж користь (у сенсі вічності) людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить?" Що вона зможе пізніше дати за втрачене життя, які свої здобутки принесе у вічність що могли б задовольнити Бога, якщо її дорогоцінне життя не було віддане Йому?
Нас сьогодні мотивують до здобутків. Але яких? Тих, що дорогоцінні для Бога, чи які перестануть мати цінність для нас у вічності? А там з жахом усвідомимо, що куплялися на дешеві вчення, які закликали і радили з посмішкою та позитивно налаштовували, мотивували "пухнути матеріально", при цьому не помічаючи як ми "худнемо духовно". Це відволікає нас і спонукає обходити страждання і боротьбу, які приготовлені Богом, заважає залишатись завжди в волі Божій, щоб довершити ті справи, які нам доручено (Євр.12:1-12).
Хочеться, щоб ми усвідомили, що можемо стати як знаряддя того, хто прикидається ангелом світла і використовуватись ним для його цілей, так і стати жертвами його спокушування, яке він поширює через інших людей.
Його мета проста: обійти хрест Ісуса і для цього всіляко впливати через тілесних людей, які йому підконтрольні, особливо церковних людей, щоб відокремити від справжнього Ісуса і спонукати до створення свого власного Спасителя - прислуги, що покликаний захищати, оберігати від болю та обдаровувати, як ми хочемо, який ніколи не посміє бути з нами строгим, чи вимогливим і буде наших спільником, таким як ми.
Апостоли попереджали про цей дух антихриста і про тайну беззаконня (2Сол.2:7-12; 1Ів.2:18-29).
Розпізнавайте його "щиру посмішку". Нею він тільки зводить, щоб ми повелися на тимчасове як Ісав на сочевичне вариво і відмовився від перворідства (Бут.25:29-34).Можемо, задовільняючи свої апетити, втратити те, для чого були створені (первороджені) для життя з Богом у Його царстві.
Тримаймося Ісуса - Сина Бога Живого!
Останнє редагування: 4 років, 11 міс. назад від Володимир.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.21 секунд