Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ

ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ 6 років, 4 міс. назад #34

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 12
Привіт всім,

Як не банально але вирішили зробити на нашому церковному форумі тему, де можна розміщувати різного роду пропозиції, оголошення поради (щодо повсякденних речей в житті, знижок, вигідних покупок і тд.

Отож в цьому розділі можете розміщати:
- Оголошення
- Пропозиції КУПЛЮ/ПРОДАМ
- Корисні поради

Побачимо, як воно піде - може зробимо окремий розділ на формуі, якщо це буде популярно.
Останнє редагування: 6 років, 4 міс. назад від yurko.
Дякуємо: AndriyDenysov

Re: ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, КОРИСНІ ПОРАДИ 6 років, 4 міс. назад #35

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
Почну з себе. Давно вже це оголошення крутиться в голові.

Продаю ЗИМОВІ КОЛЕСА Good Year Ultra Grip з дисками (R15/65/195 для Skoda Octavia). Колеса в хорошому стані, проходили 2 сезони, але використовував я їх не багато (не більше 3 місяців на сезон і в основному по снігу). Колеса разом з металевими дисками. Ціна: $50/шт. (брав за $90)

Дайте знати кому потрібно або може знаєте когось, хто шукає.

Андрій 067 2207228

Re: ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ 6 років, 4 міс. назад #43

• pastor
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 42
Можеш подзвонити моєму тестю. Він донедавна працював у автомагазині на Галицькому перехресті. Можна завезти колеса туди під реалізацію. Якщо якийсь клієнт знайдеться у тебе раніше, можна їх завжди звідти забрати. З іншого боку, вони свого часу, продали мені багато різних уживаних колес... Якщо цікаво, я вишлю телефон.
ІСУС - ВСЕ!!!

Re: ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ 6 років, 4 міс. назад #48

• JurKo
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 44
Если нужна какая-то китайская мелочевка, которой нет в магазинах "все по Х грн." или она есть в других магазинах, но дорого стоит, то кое-что можно найти сайте www.buyincoins.com

Небольшая реклама:

1. USB 2.0 SD / Micro SD TF T-Flash Memory Card Reader - $0.98 - очень дешевый ридер на два самых распространенных типа карт памяти (SD и microSD).

2. All in 1USB Memory Card Reader Writer SD MMC CF MS #6 -$2.49 - дешевый кардридер на все основные типы карт памяти, включая Olympus xD-Picture Card.

3. USB 3 LED Flexibly Metal Material Lamp Light for Laptop PC Notebook - $1.48 - дешевая компактная подсветка для клавиатуры ноутбука (для работы в полной темноте).

4. USB 13 LED Flexible Light Lamp for Laptop PC Notebook - $2.37 - по сути настольная лампа, подключаемая через USB вход. Можно спокойно не только работать на клавиатуре, но и читать текст на бумаге.

Инструкцию по заказу, в том числе для получения дополнительной экономии (скидка от 2 до 15% на все товары) можно прочесть здесь: sinocom.ru/showthread.php?p=47987

Не хотите связываться с оплатой через интернет? Напишите мне vkontakte.ru/jurko_lviv
и я включу ваш заказ в свой.

Re: ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ 6 років, 4 міс. назад #89

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
Так, перешли будь-ласка телефон! Дякую.

Re: ОГОЛОШЕННЯ: КУПЛЮ, ПРОДАМ, ОБМІНЯЮ 4 років, 11 міс. назад #207

• Valentyn
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 4
Форум мертвий, але спробую.
Є вакантне місце у фінансовій компанії, яка заснована американськими євангелістами.
Якщо хтось шукає роботу, пропоную переглянути цей документ: docs.google.com/document/d/1mU9NaI1K2cGZ...TXFvdzL0wBomNuM/edit
Останнє редагування: 4 років, 11 міс. назад від Valentyn.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.22 секунд