Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Наше місто найкраще!
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Наше місто найкраще!

Re: Наше місто найкраще! 6 років, 3 міс. назад #88

• DIVER
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 12
pastor написав:
Наше місто справді найкраще. Не поміняв би його на жодне інше. Щоправда останнім часом мрію, щоб в найкращому місті менше смерділо

Друзі привіт,

Мені теж дуже подобається Львів, хоча є деякі речі, які в ньому б теж хотілось би змінити. Я сам з іншої частини України (з під Києва) і чесно кажучи Київ люблю набагато більше ніж Львів (надіюсь ви мене тепер не поб'єте Ну і крім того бував в багатьох інших європейських містах і в Америці - там теж дуже багато красивих міст. Мені просто цікаво, коли ви говорите НАШЕ МІСТО НАЙКРАЩЕ - чому ви так думаєте??

Подетальніше будь-ласка розкажіть, чому Львів, на вашу думку найкращий?? (ну окрім того що це старовинне місто і тут красива архітектура). Буде дуже цікаво дізнатися, за що конкретно ви любите це місто.

Re: Наше місто найкраще! 5 років, 10 міс. назад #161

• Hellen
  • Поза форумом
  • Fresh Boarder
  • Постів: 4
За 22 роки, прожитих мною у Львові, у мене про це місто залишилось лише одне враження: Львів - це місто неземної романтики, справжніх почуттів і ніжного кохання. Саме цим Львів і відрізняється від інших куточків земної кулі. Як згадаю оце жовто - червоне листя та чорні гілки дерев у ранковому осінньому тумані, так аж в душі все тріпоче.
Життя в Києві дало мені нові переваги - відчуття свободи, вільного польоту мрій і думок, бачення безмежних і реальних перспектив.
Тепер ось вже другий рік живу в невеликому містечку на півночі в будиночку на березі озера в оточенні хвойного лісу, згадую осінній Львів, корки в Києві на Південному мості і розумію, що всі місця, створені Господом, є неперевершені!
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.15 секунд