Дочірні церкви


Дочірні церкви

Церква "Божа Любов"

«Будувати Тіло Христове через практичну Божу любов, кожним членом тіла» знаєте що це?

Це ціль Церкви Осанна. І знаєте яку Бог дав відповідь? Явив Свою Божу Любов для людей через утворення церкви Божа Любов у Сихові. У літку 2008 року з молитвою та Божим благословенням розпочалась діяльність церкви. Перший рік ми займались підготовкою ґрунту для посіву слова Божого. Ми проводили молодіжний клуб, профілактику у школах, літній табір. І вже у 2009 році Бог дав перші плоди через покаяння і хрещення. З того часу ми продовжуємо зростати як і кількісно так і якісно. Бог продовжує являти Свою Любов через служіння нашої церкви.

 

 

Субота – 17: 00 молодіжний клуб

Середа – 18:00 англійський клуб

Четвер – 18: 00 група для чоловіків

Вівторок – 18:00 навчальна група

Неділя – 11: 00 Богослужіння

Неділя – 18 : 00 домашня група

Наша адреса в. Антоненка – Давидовича 6 Школа Мистецтв

Т. 067-73-87-009 - Руслан

Церква "Божий Задум"

Зустріч церкви Божий задумВосени 2009 року молодь нашої церкви на чолі з американським місіонером Дастіном Муленіксом розпочала служіння серед студентів кількох Львівських ВУЗів. Було засновано клуб вивчення англійської мови і Біблії. Багато львівських студентів зацікавились цим служінням і стали постійними відвідувачами англійського клубу.

Через декілька місяців до цієї праці приєднався пастор прославлення Павло Лозинський і лідерським складом Церкви Осанна було прийнято рішення про початок праці по утворенню дочірньої церкви на базі англійського клубу.

Влітку ми провели молодіжний табір. Основними запрошеними таборянами були члени англійського клубу. Вже восени 2010 року в квартирі Дастіна Муленікса відбулося перше служіння нової церкви , яку було вирішено назвати Божий Задум. На сьогоднішній день церква продовжує збиратись в квартирі Дастіна і працює в основному зі студентською молоддю Львівських ВУЗів. Вже охрещено кілька людей, плануються інші служіння.

Зустріч церкви Божий задум Зустріч церкви Божий задумКоманда англійського клубуЗустріч англійського клубу