Домашні групи Група "Наукова" Група "Наукова" - історія виникнення, бачення, тематика


Група "Наукова" - історія виникнення, бачення, тематика

Крім церковних богослужінь, в нашій церкві постійно проводяться декілька навчальних груп, та малих груп по вивченню Біблії. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця. Одна з них це група в районі вулиці Наукової.

Ця група розпочалась після курсів про сімейні стосунки, які проходили в квартирі пастора церкви. З того часу до нашої групи додалось кілька нових учасників. Ми чудово проводимо час, збудовуючи віру один одного, обговорюючи різні духовні питання, молячись про наші потреби. Ми збираємось щонеділі о 18.00. Зустрічі тривають від 2 до 3,5 годин.

Час від часу ми проводимо групу за межами основного місця зібрань. Наприклад одного разу ми разом відвідували реабілітаційний центр церкви "Осанна". Деколи ми також проводимо групу на природі, запрошуємо наших друзів. Ми мріємо бути відкритими для нових людей і в майбутньому поділу групи на дві.

Приєднуйтесь до нас для спілкування та спільного вивчення Біблії.

Контакти

Ми зустрічаємося щонеділі о 18:00

вул. Симоненка 13, кв.66
лідер групи: пастор Колесник Дмитро, тел. 067 947 65 06


Форум

button_my
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт