• Наші новини

  • Про нашу церкву

  • Останні проповіді

  • Домашні групи

  • Наступнi події

Вечір поклоніння 27 лютого 2016 року

Вечір поклоніння 27 лютого 2016 року

У суботу, 27 лютого, запрошуємо вас долучитися до істинних богомільців (Ів. 4:23) і завітати на Вечір поклоніння ц.«Осанна», що відбудеться о 18:00 в Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Нас чекають загальноцерковний піст, спомин, прославлення з участю студентів музичного факультету семінарії під керівництвом В.Хлиста, молитви хвали, подяки і засту...

Детальніше...

Брат Едуард Курат служить в церкві "Осанна"

Брат Едуард Курат служить в церкві

Сьогодні в церкві "Осанна" служив брат Едуард Курат. Виходець з Луганської області, нині є пастором і проповідником тернопільської церкви "Філадельфія".

Брат тішив Церкву чудовим богонатхненним співом і проповіддю за основу якої взятий третій Псалом царя Давида.

Записи пісень та проповіді , Ви як завжди можете послухати на нашому сайті у відповідному ...

Детальніше...

Конференція «Ось Бог Твій…»

Конференція «Ось Бог Твій…»

Ціль Конференції : Глибше пізнати нашого Бога, провести хороший час із церквою, використати можливість побути разом і вкласти в єдність нашої дорогої «Осанни».

Дата : 4-5 квітня 2015 року

Місце : база в смт. Брюховичі

Учасники : церква «Осанна» та усі бажаючі

Лектори : Микола Скопич, пастор церкви «Алмаз» у м. Києві  та Сергій Сологуб, пастор Ірпінської Біб...

Детальніше...

Вечір любові ц.Осанна

Вечір любові ц.Осанна

"Вечір любові" відбувся сьогодні в церкві "Осанна". Пропонуємо фотографії з цієї події.

 

 

Детальніше...

Про нас

Про нас

Львівська Євангельська церква Осанна – це громада, яка належить до Обласного Об’єднання Церков ЄХБ. Ми були засновані 1 серпня 1999 року після Фестивалю Християнської музики «Осанна-99». Наші зібрання відбуваються щонеділі о 10.00 год . у великому залі Палацу Культури ім. Г. Хоткевича, за адресою м. Львів, вул. Кушевича, 1. Ми знаходимось недалеко від...

Детальніше...

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви:

Збудування Тіла Христового Кожним Членом Церкви Через Практич ну Любов.

Чому саме така ціль? В четвертому розділі послання апостола Павла до Єфесян висловлена вся суть того, як Ісус бачить Свою Церкву: «І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготуват...

Детальніше...

Наші цінності

Наші цінності
  • Безпосередні стосунки з Богом для всіх віруючих (священство кожного члена церкви, прямий доступ до Бога).
  • Відкриті і щирі відносини з братами і сестрами, засновані на любові.
  • Важливість кожного члена церкви (Церква – це Божий Організм, де кожний створений унікальним і необхідним. Ми доповнюємо один одного.
  • Рівномірний і постійний духовний зріст кожног...

Детальніше...

У що ми віримо

У що ми віримо
В Бога, про Якого говорить Біблія – в єдиного Бога Отця, Сина і Святого духа.

Що  Біблія є Божим об’явленням людині , безпомилковою у своїх частинах, повною за своїм змістом і остаточно авторитетною для людей.
Що  людина є грішною за своєю природою, успадкованою від Адама і Єви і що вона не може власними зусиллями виправдатися перед Богом.
Що  спасіння і ві...

Детальніше...

Група "Сихів" - історія виникнення, бачення

Група

Сихівська мала група існує вже досить довгий час.  За який змінювались лідери і склад групи. На данний момент, мала група налічує близько 15 людей, але на зустрічі переважно збираються не більше 9-ти, що дає можливість кожному учаснику групи прийняти участь у часом жвавих обговореннях. На зустрічах ми намагаємось максимально задовільнити наші потре...

Детальніше...

Група "на Варшавській" - історія виникнення, бачення, тематика

Група
Що може об’єднати людей, різних за віком, фахом і баченням життя? Спільне вивчення Біблії в тісному колі малої групи людей є природнім інструментом об’єднання в невимушеному спілкуванні на різні теми, обговоренні Біблії, недільних проповідей, а також в молитві один за одного.
Саме такою є група на вулиці Варшавській. Вона успішно існує з літа 2011 р...

Група "Наукова" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Крім церковних богослужінь, в нашій церкві постійно проводяться декілька навчальних груп, та малих груп по вивченню Біблії. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця. Одна з ...

Детальніше...

Група "Стрийський Автовокзал" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Сторінка домашньої групи "Стрийський Автовокзал"  в стадії розробки.

Крім церковних богослужінь, в євангельській церкві "Осанна" , постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за д...

Детальніше...

Група "Аквапарк" - історія виникнення, бачення

Група

Вітаємо вас на сторіночці домашньої групи "Аквапарк" . Ми назвали нашу групу так, просто по тій причині, що ми збираємося в районі аквапарку біля Нового ЦУМу.

Наша групка виникла порівняно недавно (восени 2010 року). Як і інші домашні групи церкви - наша ціль це спільно зростати у пізнанні Христа через вивчення Слова Божого, спілкування, молитву один з...

Детальніше...

Група "Патона" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Крім церковних богослужінь, постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця.

На навчальних курсах в...

Детальніше...

ccvv


Дмитро Колесник пастор церкви

Я виріс у неповній сім’ї. Мій батько залишив нас, коли мені було 3 роки. Весь тягар виховання і забезпечення впав на плечі матері. Ми жили досить бідно. Про Бога ми ніколи не розмовляли. Весь час мама витрачала на заробітки, турботу про мене і намагання влаштувати особисте життя. Треба сказати, що все це в неї виходило не найкращим чином – завжди відчувалась її потреба в сильному чоловічому плечі. Мені також завжди бракувало батьківського авторитету. Я мріяв про повноцінну сім’ю, але ніколи не мав її. Я також мріяв в майбутньому створити таку сім’ю, якої був позбавлений у своєму дитинстві. В школі, в своєму класі я належав до переважної меншості тих, кому також не пощастило мати батька. Тому я завжди відчував комплекси в цьому зв’язку. Коли я дивився на однокласників, які жили в повних сім’ях, я завжди заздрив їм і мріяв бути на їх місці.

В принципі, я не можу сказати, що жив безбарвно. Я займався спортом, їздив на змагання, непогано вчився в школі, мав багато друзів. Та й мама робили все, щоб я не відчував ні в чому потреби. Але все-таки я завжди відчував, що мені бракує чоловічого спілкування і дружби. Я вирішив, що коли виросту, то обов’язково спробую побудувати сім’ю своєї мрії.

У 18 років я пішов служити у військо. Саме там мене застала страшна новина про смерть моєї матері. Після повернення зі служби, я в повноті зміг відчути свою одинокість і тому, коли познайомився з Наталею, я з жадібністю схопився за ці відносини. Вони розвивались досить швидко і бурхливо. Я вірив, що зустрів людину, яка допоможе мені створити таку сім’ю, про яку я завжди мріяв.

Через вісім місяців після нашого знайомства ми одружились і вже одразу після весілля мої рожеві уявлення про наші відносини раптом почали розсіюватись під тиском щоденних побутових сварок. Напевно не можна сказати, що наше життя було найгіршим. Слава Богу, такі речі, як зрада і пияцтво не були нашими проблемами. Проте ми часто не могли , чи не хотіли знайти спільної мови в буденних дрібницях, проявляли егоїзм і впертість, інколи навіть могли не розмовляти один з одним по декілька днів. Всього за шість місяців подружнього життя, ми перетворились в напівчужих людей. Звичайно ж, на людях ми намагались вдавати щасливу сім’ю, але часто в нас це дуже погано виходило. Бувало, ми могли сваритись просто на вулиці, не звертаючи увагу на перехожих. Я поступово зрозумів, що дитяча мрія про щасливу сім’ю відділяється від мене назавжди.

У мене були віруючі родичі, які належали до Євангельської церкви. Вони були старшими за нас приблизно на 15 років. Час від часу ми були запрошеними до них в гості на дні народження, чи якісь християнські свята. Мене завжди дивували ті відносини любові і ніжності, які я спостерігав у цій сім’ї. Я не міг зрозуміти, як вони, проживши разом більше п’ятнадцяти років, все ще тримаються за ручки і називають один одного ласкавими словами, словами, які я за ці декілька місяців подружнього життя взагалі забув. Мене дуже приваблювали такі відносини, але я не хотів ходити в їх церкву! Тому прогнавши свої думки, я знову повертався до свого звичайного життя.

Одного разу родичі, про яких я говорив вище, дали нам з Наталею запрошення на велику Євангелізаційну програму, яка проходила в нашому місті. Ми зовсім не хотіли йти на щось подібне, але щоб не бути неввічливими, погодились один раз зайти. Коли ми прийшли на велотрек, там вже було багато народу. Ми сіли десь збоку, щоб на нас ніхто не звертав уваги, і щоб при першій нагоді можна було скоро чкурнути геть. Тим більше, що це був один із не найкращих періодів наших взаємин: ми прийшли на християнську програму, не розмовляючи один з одним!

Коли розпочалась програма, думки про те, що ми не туди потрапили поступово розвіялись. А коли проповідник почав доносити до слухачів Євангелію, я відчув, що десь глибоко всередині в мене з’являється бажання щось змінити у своєму житті. Згодом я дізнався, що подібні переживання були і в моєї дружини. В кінці проповіді, проповідник запросив тих, хто б хотів покаятись і віддати своє життя Ісусу Христу вийти наперед і помолитись особливою молитвою. Після кількох хвилин боротьби, які здавались нам вічністю, ми з дружиною разом вийшли наперед і в молитві віддали своє життя в руки Ісуса Христа.

І хоч ідучи додому, ми все ще не розмовляли, з того дня наше життя змінилось назавжди. Після євангелізації нас запросили в групу, де вивчалась Біблія. Там ми ближче познайомились з Писанням і з того часу вивчення Біблії стало невід’ємною частиною нашого життя. З часом ми почали відвідувати євангельську церкву, де ясно проповідувалось Слово Боже. Церва була маленькою і переважна кількість людей були старенькими, але нас там зустріли з любов’ю, і ми відчули себе як в сім’ї. Бог поступово почав змінювати нас і дав нам двох чудових дітей. Я згадав всі ласкаві та ніжні слова, які на той момент вже встиг зовсім забути. Ми з Наталею почали будувати нашу сім’ю на Біблійних принципах, Ісус став головним серед нас. Це допомогло відновити все втрачене між нами і розпочати все спочатку.

Коли наші дітки підросли, ми навчили їх молитись разом з нами. Одного разу, молячись з дітками перед сном, я почув, як обидва вони в своїй молитві сказали Богові такі слова: «Боже, я дякую тобі, що ми найщасливіша сім’я на світі!» Сльози щастя потекли по моїх щоках. Я відчув, що мрія мого дитинства здійснилась в моєму житті! Її подарував нам Ісус!

Через декілька місяців мого перебування в церкві, пастор запропонував мені розпочати там молодіжне служіння. Я погодився. За чотири роки наша церква завдяки молоді виросла приблизно втричі і сильно омолодилась. І тоді в моєму серці зародилась мрія про утворення нової церкви. Я не буду описувати всієї боротьби і труднощів, але сьогодні я вдячний Господу, Який допоміг мені не відступити і досягнути багатьох цілей! Я знаю, що коли Його рука над нами, ми можемо досягнути в житті неймовірних висот. Я дякую моєму Ісусу, за Його постійну присутність і чудеса у всіх сферах мого життя!

Сім'я Колесників
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт

Свідоцтва

Про нас

Церква "Осанна" це результат праці Святого Духа на фестивалі "Осанна-99", звідси походить і назва церкви. Господь постійно надає як духовного так і кількісного зростання нашій церкві. Сьогодні ми живемо різними служіннями. Основу нашої церкви складають домашні групи (що відбуваються на тижні) та недільне служіння, що відбувається у великому залі палаца ім. Гната Хоткевича, зібрання щоразу відвідують близько 150 осіб. Детальніше...

Контакти