• Наші новини

  • Про нашу церкву

  • Останні проповіді

  • Домашні групи

  • Наступнi події

Вечір поклоніння 27 лютого 2016 року

Вечір поклоніння 27 лютого 2016 року

У суботу, 27 лютого, запрошуємо вас долучитися до істинних богомільців (Ів. 4:23) і завітати на Вечір поклоніння ц.«Осанна», що відбудеться о 18:00 в Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Нас чекають загальноцерковний піст, спомин, прославлення з участю студентів музичного факультету семінарії під керівництвом В.Хлиста, молитви хвали, подяки і засту...

Детальніше...

Брат Едуард Курат служить в церкві "Осанна"

Брат Едуард Курат служить в церкві

Сьогодні в церкві "Осанна" служив брат Едуард Курат. Виходець з Луганської області, нині є пастором і проповідником тернопільської церкви "Філадельфія".

Брат тішив Церкву чудовим богонатхненним співом і проповіддю за основу якої взятий третій Псалом царя Давида.

Записи пісень та проповіді , Ви як завжди можете послухати на нашому сайті у відповідному ...

Детальніше...

Конференція «Ось Бог Твій…»

Конференція «Ось Бог Твій…»

Ціль Конференції : Глибше пізнати нашого Бога, провести хороший час із церквою, використати можливість побути разом і вкласти в єдність нашої дорогої «Осанни».

Дата : 4-5 квітня 2015 року

Місце : база в смт. Брюховичі

Учасники : церква «Осанна» та усі бажаючі

Лектори : Микола Скопич, пастор церкви «Алмаз» у м. Києві  та Сергій Сологуб, пастор Ірпінської Біб...

Детальніше...

Вечір любові ц.Осанна

Вечір любові ц.Осанна

"Вечір любові" відбувся сьогодні в церкві "Осанна". Пропонуємо фотографії з цієї події.

 

 

Детальніше...

Про нас

Про нас

Львівська Євангельська церква Осанна – це громада, яка належить до Обласного Об’єднання Церков ЄХБ. Ми були засновані 1 серпня 1999 року після Фестивалю Християнської музики «Осанна-99». Наші зібрання відбуваються щонеділі о 10.00 год . у великому залі Палацу Культури ім. Г. Хоткевича, за адресою м. Львів, вул. Кушевича, 1. Ми знаходимось недалеко від...

Детальніше...

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви:

Збудування Тіла Христового Кожним Членом Церкви Через Практич ну Любов.

Чому саме така ціль? В четвертому розділі послання апостола Павла до Єфесян висловлена вся суть того, як Ісус бачить Свою Церкву: «І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготуват...

Детальніше...

Наші цінності

Наші цінності
  • Безпосередні стосунки з Богом для всіх віруючих (священство кожного члена церкви, прямий доступ до Бога).
  • Відкриті і щирі відносини з братами і сестрами, засновані на любові.
  • Важливість кожного члена церкви (Церква – це Божий Організм, де кожний створений унікальним і необхідним. Ми доповнюємо один одного.
  • Рівномірний і постійний духовний зріст кожног...

Детальніше...

У що ми віримо

У що ми віримо
В Бога, про Якого говорить Біблія – в єдиного Бога Отця, Сина і Святого духа.

Що  Біблія є Божим об’явленням людині , безпомилковою у своїх частинах, повною за своїм змістом і остаточно авторитетною для людей.
Що  людина є грішною за своєю природою, успадкованою від Адама і Єви і що вона не може власними зусиллями виправдатися перед Богом.
Що  спасіння і ві...

Детальніше...

Група "Сихів" - історія виникнення, бачення

Група

Сихівська мала група існує вже досить довгий час.  За який змінювались лідери і склад групи. На данний момент, мала група налічує близько 15 людей, але на зустрічі переважно збираються не більше 9-ти, що дає можливість кожному учаснику групи прийняти участь у часом жвавих обговореннях. На зустрічах ми намагаємось максимально задовільнити наші потре...

Детальніше...

Група "на Варшавській" - історія виникнення, бачення, тематика

Група
Що може об’єднати людей, різних за віком, фахом і баченням життя? Спільне вивчення Біблії в тісному колі малої групи людей є природнім інструментом об’єднання в невимушеному спілкуванні на різні теми, обговоренні Біблії, недільних проповідей, а також в молитві один за одного.
Саме такою є група на вулиці Варшавській. Вона успішно існує з літа 2011 р...

Група "Наукова" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Крім церковних богослужінь, в нашій церкві постійно проводяться декілька навчальних груп, та малих груп по вивченню Біблії. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця. Одна з ...

Детальніше...

Група "Стрийський Автовокзал" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Сторінка домашньої групи "Стрийський Автовокзал"  в стадії розробки.

Крім церковних богослужінь, в євангельській церкві "Осанна" , постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за д...

Детальніше...

Група "Аквапарк" - історія виникнення, бачення

Група

Вітаємо вас на сторіночці домашньої групи "Аквапарк" . Ми назвали нашу групу так, просто по тій причині, що ми збираємося в районі аквапарку біля Нового ЦУМу.

Наша групка виникла порівняно недавно (восени 2010 року). Як і інші домашні групи церкви - наша ціль це спільно зростати у пізнанні Христа через вивчення Слова Божого, спілкування, молитву один з...

Детальніше...

Група "Патона" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Крім церковних богослужінь, постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця.

На навчальних курсах в...

Детальніше...

ccvv


Когда я напивался, я искал на себе знак 666

Меня зовут Вова. Я родился во Львове в интеллигентной семье. Поскольку мой папа был учителем, а мама – врачом. Из самого детства мне уделяли много внимания, поскольку я из трех детей был младшим. Моим воспитанием занималась больше мама, поскольку папа любил выпить. И его или не было дома, или приходил пьяный. Хотя я его любил, но когда видел ссоры между мамой и папой, я настраивался против него. Счастливыми были дни, когда папа был трезвый, и уделял нам внимание.
Единственным человеком, который верил в Бога, в нашей семье была бабушка, которая давала мне в детстве читать Старый Завет, над которым я смеялся, поскольку меня воспитывали в атеистическом духе. Хотя мы с семьей несколько раз задумывались над тем, кто создал этот мир, но приходили к выводу, что есть некая верховная сила, но только не Бог.
Потом родители записали меня и сестру в секцию плавания. У нас были неплохие успехи, и нас вместе перевели в старшую группу. Где мы начали всерьез заниматься спортом. Дома меня почти не было, поскольку я или тренировался, или учился в школе. В школе я был тихим шалопаем, но любил защищать слабых, а также любил справедливость. Я никогда явно не принимал чию-то сторону, я был посередине. Но когда была нужна моя помощь, я помогал.
Поступив в институт, я начал нормальную студенческую жизнь. На втором курсе начал выпивать (хотя до этого совсем не пил), ходить на дискотеки и в ночные диско-клубы, встречаться с девушками. Через пьянки у меня начались проблемы с милицией, что очень повлияло на здоровье моих родителей. Я до сих пор думаю, что это повлияло на смерть моего отца. Чтобы быть финансово независимым от родителей, я устроился работать охранником в диско-баре. Там я и познакомился с “братвою” и начал перенимать их манеры: злость, пренебрежение к простым людям и т.д. Я помогал избивать ничем не винных людей, хотя меня и мучила совесть. Когда я сильно напивался, мне казалось, что я сам диавол, и я часто искал на себе знак 666. Но во всех плохих случаях жизни я выходил сухим из воды. Зато, где меня мало знали, я был золотым мальчиком, и мной не могли нарадоваться, поскольку я любил бескорыстно помогать другим.
В отношениях с девушками я был настоящим Дон Жуаном, я любил издеваться над ними. Они влюблялись в меня, а я отбрасывал их, как ненужную вещь. Только с одной девушкой у меня была взаимная любовь, но со временем она переросла во взаимную ненависть и желание мести. Мы издевались друг над другом. Так могло продолжатся вечно, но однажды ко мне пришла мысль: ”Вова, если ты хочешь чтобы к тебе относились хорошо, то и ты относись к другим так же”. И это меня настолько поразило, что я сразу позвонил этой девушке и попросил извинение за все то, что я ей сделал. И на мое удивление она тоже извинилась. Мне так понравилось действие этого мнения, что я даже передавал эту идею другим.
Когда я работал в охране Диско-бара “Романтик”, я увидел, что чем больше я делаю плохих вещей, тем больше их по отношению ко мне. А если я к людям с добротой, то и они относились ко мне хорошо. Тогда я изменил свои методы работы. Я увидел, что добро побеждает зло. И что все зло, что было во мне на работе начало давить на меня. Чем дальше, тем худшее. Мое зло и вина согнули меня, я ощущал на себе огромное бремя.
Когда мне не было что читать, я читал Новый Завет, который мне подарили в институте. Я был удивлен, когда в Евангелии от Матвея я нашел подтверждение своих мыслей. “Так, чего только желаете, чтобы делали вам люди, также делайте им и вы!”. И это говорил Иисус Христос – наш Бог. Так как прежде я уже убедился, что это слово действует, я понял, что Библия правдивая книга. Читая Библию, я увидел, что Бог действительно есть и что Библия – это Его Слово, в котором можно черпать мудрость и сделать свою жизнь лучшей.
Однажды на тренировке мой знакомый пригласил меня в христианский лагерь. Так как мне уже давно хотелось отдохнуть от работы, я согласился. Не ожидая того, в лагере я нырнул в дружескую, радостную атмосферу и мне сразу там понравилось. Утром мы в группах разбирали Слово Божье, где я понял неясные для меня вещи. Были также лекции на библейские темы, которые проводил американец Роджер. Здесь я впервые услышал, что наказание за грех – смерть и что Иисус своей кровью омыл наши грехи и примирил нас с Богом. Здесь я с новой силой ощутил все бремя моих проступков и потребность сбросить его. Когда прозвучал призыв к покаянию, я не долго думая вышел вперед: скорей меня что-то подтолкнуло выйти – такого я еще никогда не ощущал. Так, в молитве к Богу я попросил Его простить мне все проступки и войти в мою жизнь. Затем мне стало очень легко - гора сошла из моих плеч.
Сейчас я не жалею, что тогда решил принять Иисуса в свою жизнь и сердце, поскольку чрез Свое Слово Он изменяет мои взгляды на этот мир. И теперь я знаю, что Господь есть моим Отцом и защитником, и Он не оставит свое дитя в затруднении. Это я вижу из своей жизни. Я приобрел большую семью братьев и сестер, которые в трудный момент готовы помочь. А наибольшее преимущество мое в том, что я теперь знаю, что имею вечную жизнь.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт

Свідоцтва

Про нас

Церква "Осанна" це результат праці Святого Духа на фестивалі "Осанна-99", звідси походить і назва церкви. Господь постійно надає як духовного так і кількісного зростання нашій церкві. Сьогодні ми живемо різними служіннями. Основу нашої церкви складають домашні групи (що відбуваються на тижні) та недільне служіння, що відбувається у великому залі палаца ім. Гната Хоткевича, зібрання щоразу відвідують близько 150 осіб. Детальніше...

Контакти