• Наші новини

  • Про нашу церкву

  • Останні проповіді

  • Домашні групи

  • Наступнi події

Вечір поклоніння 27 лютого 2016 року

Вечір поклоніння 27 лютого 2016 року

У суботу, 27 лютого, запрошуємо вас долучитися до істинних богомільців (Ів. 4:23) і завітати на Вечір поклоніння ц.«Осанна», що відбудеться о 18:00 в Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Нас чекають загальноцерковний піст, спомин, прославлення з участю студентів музичного факультету семінарії під керівництвом В.Хлиста, молитви хвали, подяки і засту...

Детальніше...

Брат Едуард Курат служить в церкві "Осанна"

Брат Едуард Курат служить в церкві

Сьогодні в церкві "Осанна" служив брат Едуард Курат. Виходець з Луганської області, нині є пастором і проповідником тернопільської церкви "Філадельфія".

Брат тішив Церкву чудовим богонатхненним співом і проповіддю за основу якої взятий третій Псалом царя Давида.

Записи пісень та проповіді , Ви як завжди можете послухати на нашому сайті у відповідному ...

Детальніше...

Конференція «Ось Бог Твій…»

Конференція «Ось Бог Твій…»

Ціль Конференції : Глибше пізнати нашого Бога, провести хороший час із церквою, використати можливість побути разом і вкласти в єдність нашої дорогої «Осанни».

Дата : 4-5 квітня 2015 року

Місце : база в смт. Брюховичі

Учасники : церква «Осанна» та усі бажаючі

Лектори : Микола Скопич, пастор церкви «Алмаз» у м. Києві  та Сергій Сологуб, пастор Ірпінської Біб...

Детальніше...

Вечір любові ц.Осанна

Вечір любові ц.Осанна

"Вечір любові" відбувся сьогодні в церкві "Осанна". Пропонуємо фотографії з цієї події.

 

 

Детальніше...

Про нас

Про нас

Львівська Євангельська церква Осанна – це громада, яка належить до Обласного Об’єднання Церков ЄХБ. Ми були засновані 1 серпня 1999 року після Фестивалю Християнської музики «Осанна-99». Наші зібрання відбуваються щонеділі о 10.00 год . у великому залі Палацу Культури ім. Г. Хоткевича, за адресою м. Львів, вул. Кушевича, 1. Ми знаходимось недалеко від...

Детальніше...

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви:

Збудування Тіла Христового Кожним Членом Церкви Через Практич ну Любов.

Чому саме така ціль? В четвертому розділі послання апостола Павла до Єфесян висловлена вся суть того, як Ісус бачить Свою Церкву: «І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготуват...

Детальніше...

Наші цінності

Наші цінності
  • Безпосередні стосунки з Богом для всіх віруючих (священство кожного члена церкви, прямий доступ до Бога).
  • Відкриті і щирі відносини з братами і сестрами, засновані на любові.
  • Важливість кожного члена церкви (Церква – це Божий Організм, де кожний створений унікальним і необхідним. Ми доповнюємо один одного.
  • Рівномірний і постійний духовний зріст кожног...

Детальніше...

У що ми віримо

У що ми віримо
В Бога, про Якого говорить Біблія – в єдиного Бога Отця, Сина і Святого духа.

Що  Біблія є Божим об’явленням людині , безпомилковою у своїх частинах, повною за своїм змістом і остаточно авторитетною для людей.
Що  людина є грішною за своєю природою, успадкованою від Адама і Єви і що вона не може власними зусиллями виправдатися перед Богом.
Що  спасіння і ві...

Детальніше...

Група "Сихів" - історія виникнення, бачення

Група

Сихівська мала група існує вже досить довгий час.  За який змінювались лідери і склад групи. На данний момент, мала група налічує близько 15 людей, але на зустрічі переважно збираються не більше 9-ти, що дає можливість кожному учаснику групи прийняти участь у часом жвавих обговореннях. На зустрічах ми намагаємось максимально задовільнити наші потре...

Детальніше...

Група "на Варшавській" - історія виникнення, бачення, тематика

Група
Що може об’єднати людей, різних за віком, фахом і баченням життя? Спільне вивчення Біблії в тісному колі малої групи людей є природнім інструментом об’єднання в невимушеному спілкуванні на різні теми, обговоренні Біблії, недільних проповідей, а також в молитві один за одного.
Саме такою є група на вулиці Варшавській. Вона успішно існує з літа 2011 р...

Група "Наукова" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Крім церковних богослужінь, в нашій церкві постійно проводяться декілька навчальних груп, та малих груп по вивченню Біблії. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця. Одна з ...

Детальніше...

Група "Стрийський Автовокзал" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Сторінка домашньої групи "Стрийський Автовокзал"  в стадії розробки.

Крім церковних богослужінь, в євангельській церкві "Осанна" , постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за д...

Детальніше...

Група "Аквапарк" - історія виникнення, бачення

Група

Вітаємо вас на сторіночці домашньої групи "Аквапарк" . Ми назвали нашу групу так, просто по тій причині, що ми збираємося в районі аквапарку біля Нового ЦУМу.

Наша групка виникла порівняно недавно (восени 2010 року). Як і інші домашні групи церкви - наша ціль це спільно зростати у пізнанні Христа через вивчення Слова Божого, спілкування, молитву один з...

Детальніше...

Група "Патона" - історія виникнення, бачення, тематика

Група

Крім церковних богослужінь, постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця.

На навчальних курсах в...

Детальніше...

ccvv


Богом я цікавилася завжди

Мене звати Юля. Богом я цікавилася завжди. Любила слухати розмови про Нього, роздумувати, але друзі та сім'я далеко не поділяли моїх бачень. Духовні пошуки не були популярними серед оточуючих.

Сучасний світ пропонує безліч яскравих альтернатив, які з віком мене заманювали все більше. Дорослішаючи, я переймала світські стандарти.

Зовні все виглядало цілком непогано: чемна, слухняна дівчина, яка добре вчилася спочатку в школі, потім – в університеті. Ніяких шкідливих звичок. Купа позитивних якостей: наполегливість, цілеспрямованість, старанність… А всередині – постійне незадоволення, самотність, роздратованість. Було відчуття, ніби завжди чогось не вистачає. Робила багато чого, але мало бачила сенсу. Депресія стала частим гостем.

З’явилося бажання читати Біблію. Робила це спочатку рідко і несистематично. Потім – це стало і звичкою, і потребою. Почала помічати, що Бог допомагає, коли звертаюся до Нього. Я вірила, що Бог є, але не впускала Його у всі сфери життя. Деякі речі я робила відповідно до Божих принципів, а деякі – так, як звикла, як мені подобалося.

Влітку 2010 р. мене запросили в християнський табір, який організовувала церква «Осанна». Кілька днів, проведених на морі стали для мене часом серйозних роздумів і вагань. Я зрозуміла, що Бог до мене вже довго та наполегливо стукає і дуже хоче бути присутнім у всіх сферах мого життя. Я не можу бути частково з Богом. Необхідно вибрати «за» чи «проти». Я вибрала «за».

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
+5 #1 Андрій 14.09.2011 11:30
Юля, класне свідоцтво. Коротко і зрозуміло!! Дякую за те що поділилася...
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт

Свідоцтва

Про нас

Церква "Осанна" це результат праці Святого Духа на фестивалі "Осанна-99", звідси походить і назва церкви. Господь постійно надає як духовного так і кількісного зростання нашій церкві. Сьогодні ми живемо різними служіннями. Основу нашої церкви складають домашні групи (що відбуваються на тижні) та недільне служіння, що відбувається у великому залі палаца ім. Гната Хоткевича, зібрання щоразу відвідують близько 150 осіб. Детальніше...

Контакти