Ласкаво просимо, гість!
І'мя користувача Пароль: запам'ятати мене

Анкета для Володя (Vovans)

 • Поза форумом
 • Статус: Moderator
 • Зареєстрований: 15/09/2011
 • Останній візит: 16/07/2013
 • Часовий пояс: GMT +2:00
 • Місцевий час: 01:37
 • Постів: 14
 • Перегляд анкети: 950
 • Карма: 1
 • Проживаня: Львів
 • Стать: Мужчина
 • Дата народження: 21/02/1977

Підпис

Повідомлень

Повідомлень

emo
Я думаю, що страх відкрився людині ще з третього розділу Буття. В 10 вірші написано, що Адам злякався. Мені здається, що через пізнання добра і зла ми лякаємось і боїмося саме зла. Страх - це той сигнал, який дає на можливість бути на сторожі, пильнувати і уникати зла. Хоча для багатьох людей абсолютного поняття добра і зла не існує, але як на мене по справжньому розділити добро і зло може тільки Бог, тому саме в тісному контакті з Ним ми можемо точно знати, що є добро, а що зло. Бо часто по людському ми судимо про щось тільки по одному чи декількох параметрах, а Господь бачить всю картину і навіть до і після.
А щодо того чому навіть християни страждають від жахів, то думаю, а так і написано, що в любові не має страху, а досконала любов проганяє страх і той хто боїться недосконалий в любові. 1Ів 4:16-18. А саме головне, що Бог є Любов! Ми ще всі є недосконалі в любові і чим більше ми даємо любові вдосконалюватись в нас, тим менше страху ми маємо. І навпаки. І для мене є дієвий спосіб позбуватись страхів, таких як ти описала - молитись в таких випадках до Бога і концентруватись на Ньому в Якому не має страху, а не на тих речах, які нас можуть злякати. І тоді, якщо є справжня небезпека Господь дає мудрість її уникнути, а коли страх безпідставний, то в присутності Божій він розвіюється, як туман. Господь є та сильна башта, куди ми можемо ховатись. І це супер, бо люди, які не знають Бога під дією страху, а він може навіюватись і духовними ворожими силами, роблять всякі дурниці і гріхи аби тільки вижити. Тому і написано, що сатана страхом смерті тримає людей в неволі.
А взагалі це обширна тема, про яку можна багато говорити
Чому навіть християн ...
Категорія: Загальний Форум
emo
Привіт, Hellen! Давненько не бачились. Радий, що ти у форумі! Є питання по суті. Які жахи ти маєш на увазі?
Чому навіть християн ...
Категорія: Загальний Форум
emo
Дякую, Ліза! Може завтра туди зайду, якщо буде "льотна погода".
Вже настало завтра і пішов і знайшов цей магазин конфіскатів. Дійсно є хлібопічки. Тільки по цінам не було змоги на місці порівняти з магазинними. А як прийшов на роботу, то побачив, що дійсно ціна на одну з хлібопічок, яку я запам'ятав нижча на 140-160 грн. ніж в Київських інтернет магазинах.
В цьому магазині не дуже широкий вибір, але є. Там продається не тільки побутова техніка, але і побутова хімія, набори інструментів, навіть трошки їжі
Хто хоче може зайти і подивитись сам, що там є. Адреса вул. Максима Кривоноса 6 - це якась міліцейська установа. Вхід через прохідну, треба спитати де магазин, вони покажуть. Він з тильного боку цього великого будинку, там ще такі цікаві дерев'яні, приземисті двері
Вирішення побутових ...
Категорія: Загальний Форум
emo
Привіт всім!
Маю два питання, які зараз є актуальні для моєї сім'ї.
1. Давно думаємо купити хлібопічку, але на ринку стільки пропозицій, що дуже важко зорієнтуватись, що дійсно є хорошим варіантом. Можливо хтось вже користується якоюсь, то поділіться враженнями. Можливо хтось має інформацію де можна купити дешевше, ніж в інтернет магазинах, також буду вдячний.
2. Наш "Орел", тобто "Оpel" стоїть вже майже 9 місяців і чекає толкового майстра-зварювальника, який би міг оцінити об'єм і вартість зварювальних робіт. Якщо маєте інфу щодо таких, то пишіть чи дзвоніть 0677005650. Перевага віддається кулібінам з гаража, які і якісно і недорого роблять справу, яка не під силу сервісам Про останніх так пишу, бо маю досвід з ними. Коли вони оцінюють роботу, як майже неможливу, але за 250 у.о. можна щось попробувати, то кулібін з гаража робить її за дві години і бере 250грн. і все працює.
Вирішення побутових ...
Категорія: Загальний Форум
emo
"Глас вопиющего в пустыне!" На все свій час. Хотілось би особисто поговорити з тобою, Ніби і знаю тебе Jov, але не впевнений, тому, як не страшно, передзвони 0677005650 або скинь СМС свій номер я передзвоню. Бо глибину написаного не можливо зрозуміти не поспілкуючись з писавшим. Так як і глибину Писання не можливо зрозуміти власним розумом без Духа Святого.
Думки в слух або Цер ...
Категорія: Загальний Форум
emo
Наше місто дійсно чудове, але буде ще чудовішим, якщо ми прикладемо до цього зусилля. І служіння "чисте серце - чисте місто" не буде обмежуватись тільки клумбою. Пропоную спостерігати, обговорювати, організовуватись, діяти!
(Мт 5:14-16) 14 Ви світло для світу. Не може сховатись місто, що стоїть на верховині гори.
15 І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі.
16 Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.
Наше місто найкраще!
Категорія: Загальний Форум
emo
Привіт! Я хотів би також бачити тему про те, чим би ми могли в матеріальному плані допоиогти один одному. Можливо хтось щось виробляє, продає, має знижки на певні групи товарів чи в певних магазинах і т.д. і т.п. Бо деколи щось купив, розповів, а виявляється, що можна було купити дешевше, бо брат чи сестра мають можливість купити по меншій ціні.
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ФО ...
Категорія: Загальний Форум
COM_KUNENA_MORE
Час створення сторінки: 0.22 секунд