Новини Наші новини Молодіжний табір 2011: Перші враження


Молодіжний табір 2011: Перші враження

Молодіжний табір ц. ОсаннаЦього року наш молодіжний табір був особливим! Він тривав десять, а не вісім, як звичайно, днів, з 20-го по 30-те липня на базі «Азовський Маяк», і називався «Руйнівники міфів». Нашою метою було за допомогою Біблії зруйнувати деякі міфи про християнство і про Бога, які, як ми знаємо, заполонили розум багатьох українців. Господь благословив нас чудовою погодою і теплим морем, а також, як завжди, чудовими новими знайомствами.

Цікаво було спостерігати, як ті, кого ми запросили в наш табір поступово перетворювались із насторожених, обережних опонентів на справжніх наших друзів. Приємно було також чути свідоцтва про те, як те, що вони чули робило справжню революцію в їх серцях! Творча команда, як завжди попрацювала на совість і приготувала чудову програму табору. Ігри і конкурси сприяли здруженню таборян і створенню неймовірної атмосфери! Кульмінацією табору був момент, коли наші новонавернені друзі, а їх в таборі було дев’ять, у всіх на очах розірвали написані на ватманах дев’ять міфів, які були зруйновані за час табору.

На після табірній зустрічі наші нові друзі ділились своїми враженнями від табору, співали наші пісні прославлення. Дехто з них вирішили приходити на служіння Церкви в неділю і на молодіжні зустрічі щочетверга.

Запрошуємо ВСІХ учасників табору, а також іншу молодь на МОЛОДІЖНІ СЛУЖІННЯ, що проходять щочетверга о 19:00 в 227 кімнаті палацу культури ім. Хоткевича (вул. Кушевича 1). Деякі ФОТО з табору можна переглянути в нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

пастор, Дмитро Колесник

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт