Новини Наші новини Братерський сплав 24-27 серпня 2011


Братерський сплав 24-27 серпня 2011

Подія, на яку ми так довго чекали, нарешті, відбулась! Сплав братів нашої церкви, який проходив з 24-го по 27 серпня залишив у наших серцях глибокий слід. Це був чудовий час випробувань, єдності і співпраці між братами.

Все почалось з відвідування печери «Млинки» на Тернопільщині. Для більшості братів це був перший досвід перебування у печерах. Наш провідник Борис розповідав нам про історію виникнення печери і впевнено проводив нас вузькими лабіринтами. Часто брати були змушені не лише пересуватись навприсядки, але й деякими ділянками доводилось навіть повзти. Після кількох годин блукань у печері, ми продовжили нашу подорож.

 

Ввечері біля багаття брати ділились своїми враженнями і готувались до завтрашнього сплаву.

Три наступних дні були насичені неймовірними пригодами. Ми плавали на катамаранах по річках Дністер, Збруч, Смотрич, з річки заплили у Хотинську фортецю, змагались у різноманітних конкурсах, з допомогою альпіністського спорядження спускались з 20-ти метрового мосту і т. д.

Наш табір був поділений на чотири команди, кожна з яких мала назву відповідного лицарського ордену: орден Тамплієрів, Тевтонський орден, Мальтійський орден та орден Сантьяго. І взагалі, весь сплав мав лицарську тематику. Ми стріляли з лука, бились на мечах, переглядали фільм на цю тему.

Важливою частиною сплаву були вечірні спілкування братів біля вогнища. Там піднімались теми про братерство та єдність. Ми спільно прославляли Господа у піснях, ділились відкриттями з Писання. Бувало, що наші спілкування затягувались до глибокої ночі.

Повертаючись додому, ми потрапили в ще одну пригоду – фари нашого автобуса не видавали жодного світла і тому останні сто кілометрів ми проїхали в цілковитій темряві, орієнтуючись лише на задні фари автомобіля, який їхав попереду.

Одним словом, екстріму та пригод вистачило на всіх!

Запрошуємо переглянути відео.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
0 #6 Андрій 15.09.2011 13:43
Ну так, кому потрібно НЕХАЙ ТРЕНУЄТЬСЯ. Доречі 24-26 вересня у них на погулянці буде ФЕСТИВАЛЬ ТУРИЗМУ! Там можна і команду свою виставити, а можна просто прийти подивитися та спробувати покататися на катамаранах та каяках.

Деталі ОСЬ тут: http://www.manivci.lviv.ua/events/iv-festyval-aktyvnogo-turyzmu-i-dozvillja-manivtsi#form
 
 
0 #5 Володя 15.09.2011 13:26
Мені також хочеться чогось бурхливішого, але на відміну від Андрія я не впевнений, що ми готові. Треба ще потренууватись, бо там відмазки "не почув", "не зрозумів", "не знав" можуть коштувати досить дорого. Можна приходити тренуватись на Погулянку.
 
 
0 #4 Андрій 12.09.2011 09:05
Я б вже хоч завтра поїхав на Тису або на Ріку... хочеться бурхливішої води та більш стрімких перешкод. Думаю ми до цього готові... ну ще потрібно підівчитися, ділитися зі всіма бутербродами, і таке інше а так - ми готові!:-)
 
 
+1 #3 Дмитро 01.09.2011 12:56
Дякую всім, хто був з нами цього разу!!! Я також ЗА!!! повторення. Всі, хто не зміг - приєднуйтесь!!!
 
 
0 #2 Юрко 01.09.2011 10:46
Дійсно корисно провели час. Чекаю наступного сплаву! :lol:
 
 
+1 #1 Андрій 01.09.2011 09:37
Класний був СПЛАВ! Ми і повеселилися, і набралися екстріму і чудово поспілкувалися... деякі розмови були навіть тяжкими і дискусійними - але така відкритість тільки всім нам на користь. На весну будемо пробувати підкорити Тису або Ріку (вже більш бурхливі Карпатські ріки).
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт