Новини Наші новини Хрещення відбудеться 1 жовтня


Хрещення відбудеться 1 жовтня

ХрещенняІсус повелів, щоб віруючі в Нього прийняли хрещення. "Ідіть, і навчіть всі народи, хрестячи їх в Ім'я Отця, І Сина, і Святого Духа" (Мат. 28:19). "Хто увірує і охреститься,  буде спасенний, а хто не увірує  засуджений буде" (Марка 16:16).
Апостол Петро проповідував людям: "Покайтеся, І нехай охреститься кожен з вас в Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів... Отож ті, хто прийняв Його слово, охрестилися" (Дії 2:38,41).

Отже, 1 жовтня 2011 року відбудеться чергове водне хрещення нових членів церкви "Осанна". Традиційно це свято буде суміщенно з церковним пікніком на природі. Ви можете переглянути фотографій про хрещення у нашій галереї.

На свято хрещення запрошуємо всіх бажаючих! Автобус відправляється о 10:00 від палацу культури ім. Гната Хоткевича. Місце проведення - база відпочинку поблизу села Тростянець, Миколаївського району Львівської обл.

Слово „хрещення" (В грецькій мові баптіціо) означає занурення. Отже, покропити, полляти водою, або доторкнутися голови особи трьома пальцями, вмоченими у воду, не є хрещенням згідно з біблійним зразком. Вимагається бо, щоб особа, яка хреститься, була цілком занурена у воду.

Водне хрещення є символом довершеного очищення від гріхів (Дії 2:38). Це є зовнішній знак внутрішньої переміни в людині, яка приймає хрещення, а ту переміну вчинив Бог.

За звичаєм ізраїльтян, язичників, котрі приймали єврейську віру в Живого Бога, хрестили, їх приводили до річки і, після прилюдного визнання ними своєї віри в Живого Бога, їх занурювали цілковито у воду. Це на знак їхнього очищення від старого Поганського життя.
Ісус прийняв водне хрещення, хоч Сам "без гріха" (Євр. 4:15), але тим актом Він показав, що приєднав Себе до грішного людства, й опісля, як умер на хресті, "стався гріхом" за нас (2 Кор. 5:21), бо прийняв наш гріх. Коли Ісус прийняв водне хрещення, Він тим приєднався до нас;  коли ми приймаємо хрещення, то тим ми показуємо, що ми приєднуємося до Нього.

Бажаєте дізнатися більше? У церкві "Осанна" на постійній основі діють курси підготовки до хрещення, на які Ви можете записатися безпосереднього з цього сайту. Заповніть будь-ласка форму зворотнього зв'язку і ми повідомимо Вас про початок занять у черговій групі.


Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
0 #5 Дмитро 27.09.2011 12:47
Приношу свої вибачення: сьогодні дізнався, що в церкви "Божа Любов" ще не закінчились бесіди перед хрещенням, тому вони до нас не зможуть приєднатись. :-x Але нічого. Наскільки мені відомо, як мінімум 60 людей вже хочуть їхати з нами. Тому свято відбудеться в будь-якому випадку! Хто ще не записався у брата Володі - поспішайте!!!
 
 
0 #4 Дмитро 23.09.2011 16:14
До речі, з нами їде церква "Божа Любов". У них також хрещення. Має бути весело! Тож всі з нами!!!
 
 
0 #3 Дмитро 23.09.2011 16:13
Володя, я б хотів поїхати! Міг би мене записати? :lol:
 
 
0 #2 Володя 21.09.2011 10:03
Привіт всім! Ведеться запис бажаючих поїхати на хрещення! Записуватись можна в мене чи знову таки в мене :-) Вартість поїздки 35 грн. Бажано при записі відразу їх мати, щоб мені потім не прийшлось займатись рекетом вже на місці і не псувати настрій ні собі, ні вам . ;-) 0677005650 Володя
 
 
0 #1 Дмитро 11.09.2011 23:17
Народ, всі запрошені з нами! Сподіваємось, що Господь, як завжди, подарує радісний час духовного, душевного і тілесного відпочинку. Сподіваємось на хорошу, теплу погоду. Прошу всіх молитись про це!
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт