Новини Наші новини Концерт Шона Мітчела (Sean Mitchell) та гурту Breakthrough відбувся у Львові


Концерт Шона Мітчела (Sean Mitchell) та гурту Breakthrough відбувся у Львові

Закінчився концерт Шона Мітчела8 жовтня 2011 року у Львівському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся концерт християнського виконавця зі Сполучених Штатів Шона Мітчела (Sean Mitchell) та гурту Breakthrough (Прорив). Проводив концерт євангеліст Майкл Готт (Michael Gott).

Близько 550 людей відвідало концерт. Дякуємо музикантам та проповіднику за чудову можливість прославити Господа!

У нашій галереї доступні фото з концерту.

Також доступний відеокліп, знятий беспосередньо під-час концерту.

Хоча концерт у Львові відбувся - тур гурту Україною ще триває! Деталі можна дізнатися на спеціально створеному для цього туру сайті: http://mgi4ua.com

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
+1 #3 Юрко 11.10.2011 11:01
Цитую Андрій:
Скільки людей заповнили анкети і чи виявив хтось бажання більше дізнатися про Христа

Анкети заповнили напевно всі, бо за них давали компакт-диск :lol: . А от скільки і хто, то напевне в організаторів питатися треба. Класний концерт був, мені сподобався!
 
 
0 #2 Андрій 10.10.2011 15:27
Мені на концерт нажаль прийти не вдалося... Які взагалі відгуки булт у людей? Скільки людей заповнили анкети і чи виявив хтось бажання більше дізнатися про Христа, чи відвідати церкву. Ось це цікаво.

Хто був - напишіть будь-ласка!
 
 
0 #1 Дмитро 09.10.2011 15:36
Завжди приємно бачити стільки молодих людей, які разом захоплено поклоняються Ісусові. А також цікаво було поспостерігати за молоддю, для якої щось подібне було новинкою (а таких в залі було багатенько). Хтось із них хутко втік, а хтось залишився до самого кінця. Сподіваюся, Господь буде мати результат від цього заходу. Майкл Готт посіяв в серця хороше слово! Тож слава Господу за цей концерт!
Наступної неділі приходьте в центр на євангелізацію (початок о 16.00 біля пам'ятника Шевченкові...) А також не пропустіть концерт групи Патліс Бенд 4-го листопада!
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт