Новини Наші новини 16 жовтня відбулася вулична євангелізація


16 жовтня відбулася вулична євангелізація

вулична євангелізація

Нашим великим переживанням щодо вуличної євангелізації 16 жовтня біля пам'ятника Тарасові Шувченку була, звичайно ж, погода! Адже ні для кого не є секретом нестабільність погоди у такий час. Та ще й, як на зло, в суботу мипобачили у Львові навіть сніг з дощем. Проте, багато хто молився про цей день і вірив у краще. Іот цей день настав. Коли ми виходили на вулицю того дня, навіть не вірилось, що вчора була таканегода. Адже ми побачили справжню золоту осінь. Прийшовши на місце, дехто з нас констатувавтой факт, що було настільки тепло, що доводилось знімати куртки!

Але того дня на нас чекала ще одна, як ми подумали спочатку, не дуже приємна несподіванка.Коли ми підходили до місця проведення служіння, ми побачили, що просто біля нас вжевідбувався концерт духовної музики, влаштований якимось православним священиком. Тамспівали дитячі колективи, творчі гурти і, зрештою, сам священик – організатор заходу. Нас не дужеприваблювала перспектива перекричати той концерт, тому ми просто спокійно чекали на йогозавершення. В зв’язку із цим початок нашої євангелізації довелося перенести на цілу годину.

Але в цьому ми також побачили Господню руку: як тільки концерт священика закінчився, всі люди,які назбирались на ньому просто повернулись до нас і почали слухати нас! Слава Богу за Йогонезрівняну мудрість!
Отож ми почали. Спочатку молодіжний колектив «Території правди» заспівав кілька пісень.Потім Хор виконав «Отче наш» і ще кілька творів. Після цього лунала проста, коротка проповідь іззакликом до покаяння і знову музика.
В процесі служіння перехожим роздавались Нові Заповіти, газети «Два слова про…», проводилисьособисті спілкування.


Після завершення служіння наша невеличка команда втомлені, але щасливі зайшли разом на каву,щоб поділитись нашими враженнями від події, що минула.
Наш висновок: щось подібне потрібно робити значно частіше. Головна мета – розбити стіниегоїзму і самозосередженості в серцях членів церкви і скерувати їх думки і мрії на спасіння людейзі світу!

Декілька фотографій з подій доступні для перегляду у нашій галереї.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт