Новини Наші новини Збір лідерської команди церкви відбувся у Карпатах 21-22 жовнтя


Збір лідерської команди церкви відбувся у Карпатах 21-22 жовнтя

збір лідерської команди у КарпатахЛідерська команда церкви разом із сім’ями 21 і 22 жовтня провела два чудових дні у Карпатах. Зацей час ми могли і відпочивати разом, і мати глибоке спілкування про стан справ у нашій церкві іпро її майбутнє. Такі поїздки завжди залишають у нашій пам’яті незабутні враження. Тут було все: ісмачний шашлик, і сауна, і свіже повітря, і веселі спогади, і серйозне спілкування.

Одним із результатів нашої поїздки стало бажання найближчим часом започаткувати новуструктурну одиницю церкви, а саме, так звану, Церковну Раду. Головна мета – це прийняттянайбільш глобальних рішень і напрямків руху всієї церкви. Це повинен бути свого роду дорадчийорган, до якого могли б увійти всі рукопокладені служителі, лідери усіх служінь і малих групцеркви, а також деякі впливові члени церкви. Поки що ми намітили тільки перші кроки доздійснення цієї цілі, але віримо, що в цьому є Божа Мудрість і тому просимо всіх небайдужихмолитися про цю справу.

Також ми могли обговорити і деякі інші теми, які, на нашу думку, є надзвичайно актуальнимидля нашої церкви сьогодні. І, звичайно, такі поїздки допомагають всім нам бути ближчими, бутине тільки братами а й друзями і однодумцями. Тому ми хочемо продовжувати рухатись у цьомунапрямку!
Дякую всім, хто молиться за наших лідерів. Це справді те, чого ми дуже потребуємо!

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
0 #2 Юрий }{ 08.11.2011 15:11
Информацию о ЦС вынесли на домашние группы - тоже правильно :-)

Из "впливових членів церкви" был только один брат (я имею в виду тех, кто не входит до категории "рукопокладені служителі, лідери усіх служінь і малих груп"). Когда сказали, что можно самовыдвигаться , предложил свою кандидатуру ;-) Хотя сомневаюсь, что она пройдет. Впрочем, моё дело было предложить... :-)
 
 
0 #1 Юрий }{ 25.10.2011 19:59
Вопрос: а когда об Церковном Совете можно будет услышать на членском? ;-)

И еще одно. Кто такие "деякі впливові члени церкви"? Выходит, что у нас противопоставле ние: с одной стороны есть "рукопокладені служителі, лідери усіх служінь і малих груп", с другой - "впливові члени церкви". Но всех влиятельных брать в ЦС опасно, а потому берут некоторых ;-)

Впрочем, не исключаю того, что автор новости имел в виду "а також інші впливові члени церкви" :)
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт