Новини Наші новини Молитва через Skype


Молитва через Skype

Молитовне служіння нашої церкви опановує сучасні засоби комунікації.

Отже, з 05 березня 2012 року в нас з'явилась нова можливість молитись разом on-line, використовуючи Skype.

Щоранку (крім суботи і неділі) о 06:30 кожен бажаючий член Церкви Осанна, може подзвонити через Skype до молитовного координатора і приєднатись до голосової (наголошую не відео, а саме голосової) конференції, щоб молитись разом.. Ім'я користувача координатора у сервісі Skype - vovanswimer.

Якщо ви приєднались трошки пізніше і чуєте, що лунає молитва, то просто приєднюйтесь і моліться також. Форма така, один молиться всі решта підтримують, далі інший і т.д., як Дух буде побуджувати. Молитва орієнтовно буде з 06:30 до 07:00, але хто може і хоче може продовжувати молитись і далі. Просто координатора вже не буде ), треба збиратись на роботу.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
0 #2 Володя 16.03.2012 10:54
Андрій, такий вид спільної молитви є ще однією можливістю молитись разом, а не альтернативою "гірських" молитов. :-) Для мене молитва на горі з виглядом на місто має якесь своє, специфічне значення.
 
 
+1 #1 Андрій 13.03.2012 20:27
Цікава новина!! Як на мене то це дуже класна ідея і молодець Володя, що ініціював таку "високотехнологі чну" молитву... Думаю особливо зрадіють ті, кому вставати зранку та "лізти в гору" на високому замку було тяжко. :lol:
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт