Новини Наші новини Пасха – родинне свято


Пасха – родинне свято

Саме так, у дружній родині ми зустріли Свято Пасхи цього року. У четвер, на служінні, присвяченому спомину страждань та смерті Христа разом з нами була наша перша дочірня церква «Божа Любов». Пастор Руслан Стропиш проповідував про Гефсиманську молитву Ісуса і важливість пильнування у житті кожного християнина.

В неділю, на саму Пасху ми були в родинному колі разом з нашою другою дочірньою церквою «Божий Задум». В цей святковий день, у своїй проповіді пастор «Божого Задуму» Павло Лозинський нагадав нам про те, що разом зі смертю Христа в життя Його учнів також прийшла мертвість (розчарування, депресії, безнадія). Те ж саме відбувається і у нашому житті, коли Христос не виправдовує наших сподівань. Але разом з воскресінням Христа в наше житті повинне прийти воскресіння від нашої мертвості.

Крім того, немало потішили Церкву своїм виступом наші діти. Їх Пасхальні вірші дозволили нам ще глибше відчути себе у Божій родині!

Пастор церкви "Божа любов" - Руслан Стропиш на служінні у четвер

Пастор церкви "Божий задум" - Павло Лозинський проповідує на Пасхальному служінні

Вітаємо всіх з світлим святом Христового Воскресіння і бажаємо уважно пильнувати з Христом і щоденного Божого відновлення у всі сфери нашого життя!


Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт