Новини Наші новини 1 липня 2012 - насичене подіями служіння


1 липня 2012 - насичене подіями служіння

брат Роман с Ст. ПетербургаНадзвичайно насичене подіями виявилося зібрання церкви "Осанна" 1 липня 2012 року.

Потрапивши в зал, де збирається наша церква, я здивувався від кількості нових облич навколо. Було приємно бачити людей з фан-зони, яку організувала, в рамках проекту "Дорожче за кубок" і вже майже місяць проводить наша церква неподалік.

Цікаво було побачити і почути свідоцтво брата Романа з міста Санкт-Петербург. Він приїхав до Львова в складі футбольної команди вболівальників, щоб виступити на чемпіонаті Європи серед вболівальників за збірну Росії. Узнав телефоном у пастора про місце зібрання нашої церкви, та завітав разом з іншими членами команди, поділитися свідченням Божої милості в його житті. Роман довгий час був залежний від наркотиків, скоїв багато лиха, через що мав проблеми із законом. Господь, який любить неосяжною Любов'ю всіх людей, звільнив його від заробленого покарання в тюрмі, та зцілив від страшної наркотичної залежності. Сьогодні він вільний, відвідую церкву на Невському проспекті, свідчить іншим людям про велику Господню любов та милість.

Одразу після Романа, служіння продовжили сестра і брат з Сполучених Штатів Америки. Які прославили Господа у пісні. Вони і ще 15 американців приїхали до Львова для проведення інтенсивного курсу вивчення Англійської мови. Найбільш цікавий цей курс тим, що навчання відбувається носіями мови, які спілкуються нею щоденно. Всі американці - християни і звичайно до свого покликання, будуть намагатися розказати студентам курсів про нашого Господа.

Проповідував сьогодні в церкві - Майкл Готт. Євангелист. Лідер служіння курсів Англійської мови та багатьох інших програм. Темою його проповіді було місце з Писання 1 Кор 9:19-21. Про необхідність застосування багатьох методів проповіді до людей з різних соціальних і культурних груп. Прослухати проповідь ви можете на нашому сайті.

 

 

 

Закінчилося служіння Спомином страждань та смерті Господа нашого Ісуса Христа. Який наша церква, проводить кожну першу неділю місяця.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт