Новини Наші новини Семінар "Природне зростання церкви" відбудеться у Львові 1 та 2 лютого


Семінар "Природне зростання церкви" відбудеться у Львові 1 та 2 лютого

1 та 2 лютого відбудеться семінар на тему "Природне зростання церкви".

Представляємо вам коротку презентацію концепції ПРИРОДНЕ ЗРОСТАННЯ ЦЕРКВИ (ЕРО - Естественный Рост Общин).

Засновник і автор проекту Крістіан Шварц очолює інститут зростання громад у Німеччині. 15 років тому провів опитування в 35 країнах в 1000 церков для з'ясування причин зростання одних церков і неуспіху інших. У кожного лідера є свої уявлення про це. Однак підсумки опитування спростували традиційні уявлення про зростання церков, які частіше зводилися до рекомендацій більших церков - РОБИ ЯК У МЕНЕ І БУДЕШ успішний.

Було зроблено кілька відкриттів.

1. Більшість, 90% лідерів церков - технократи, орієнтовані на швидкий результат, короткострокові і дорогі проекти. Вони орієнтовані на проекти та програми і не мають уявлення про віддалені наслідки. 10% - спіритуалістів - вважають, що будівництво церкви - прерогатива Божа і людина тут не причому.

2. ЕРО вважає, що церква - живий організм і до неї застосовні принципи, закладені Творцем у все живе. Все живе, якщо воно здорове - росте і відтворює себе подібне. Якщо не росте, то в організмі є хвороба. Її можна виявити і лікувати не силами заїжджих проповідників, а силами ресурсів церкви.

3. Вперше церква отримала можливість оцінити і проаналізувати свою роботу за допомогою 8 якісних ознак. Кожна церква може провести тестування і виявити фактор-мінімум і фактор-максимум.

4. Основа ЕРО, або самий складний елемент, який вимагає підготовки лідерів та пасторів, це фактори росту церкви або біотичні принципи. Володіння ними дозволить вивільнити всередині церкви потенціал зростання церкви. Тепер церкві не треба орієнтуватися на зовнішні (закордонні і позацерковні) джерела мотивації, стимуляції, натхнення.

В даний час ЕРО - всесвітній рух, який представлено в 80 країнах, з ЕРО співпрацює більше 100 000 церков по всьому світу.

У Росії національний партнер ЕРО - Бойченко Леонід, працює з ЕРО більше 15 років. Налагоджено співпрацю з багатьма деномінаціями Росії та країн СНД, є мережа ліцензійних партнерів і регіональних представників. Проведено більше 500 семінарів та навчено близько 15000 пасторів і лідерів Росії, України, Білорусі, Казахстану.

Початок семінару у п'ятницю, 1 лютого о 18:00. Місце проведення - міський палац культури ім. Гната Хоткевича. Записатися і взнати детальнішу інформацію можна за тел: 067 947 65 06, Дмитро.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт