Новини Загальні християнські новини Інна Богословська назвала сектою найчисленнішу протестантську конфесію України (відео)


Інна Богословська назвала сектою найчисленнішу протестантську конфесію України (відео)

Богословська та Турчинов на Шустер LIVEНародний депутат України від фракції Партії Регіонів Інна Богословська назвала політичного опонента Олександра Турчинова, першого заступника голови партії «Батьківщина», людиною, "яка ходить до секти". Це сталося у прямому ефірі «Шустер Live» минулої п’ятниці. "Те, що пан Турчинов вміє говорити – це, безумовно, так. Тому що він є людиною, яка ходить до секти, читає лекції кожен тиждень в цій секті прихожанам. Він вміє це. Він вміє підводити очі до неба, вміє казати неправду і це робить багато разів", - заявила Богословська.

"Я дійсно проповідую в Церкві Євангельських християн Баптистів. Це – християни протестанти і вони мають більшість у цивілізован их країнах світу: США, Швейцарії", – наголосив Олександр Турчинов. Пані Богословська поцікавилась у відповідь, чи це «канонічна Церква?» – на що Турчинов відповів: "Я не знаю, що Ви розумієте під словом канонічна, але хочу сказати, що там, де у влади протестанти, там порядок, тому що вони, як мінімум, не беруть хабарів». Звинувачення християн-баптистів у "сектанстві" із вуст Інни Богословської викликало бурхливу реакцію правозахисників та багатьох віруючих України.

Довідка:

ВСО ЄХБ на сьогодні об’єднує понад 2500 церков та груп, до яких належить близько 140 тис. віруючих. Діє 95 місій. Союз складається з 25 обласних об’єднань церков ЄХБ, які в свою чергу об’єднані за територіальним принципом у 6 регіонів. Крім того до складу ВСОЄХБ входять п’ять закордонних українських баптистських об’єднань. Найвищим керівним органом ВСОЄХБ є з’їзд. Безпосереднє керівництво здійснює Рада, до якої входять старші пресвітери (єпископи) обласних об’єднань на чолі з Головою Союзу.

Церква має служителів: старших пресвітерів, що очолюють обласні об’єднання громад, пресвітерів чи пасторів, які є керівниками місцевих громад, євангелістів, проповідників, дияконів і дияконіс. Обраних на зборах громади служителів благословляють на служіння старші служителі з молитвою і рукопокладенням.

ВСО ЄХБ займається видавничою діяльністю та має розгорнуту сітку мас-медіа. Офіційним виданням Союзу є часопис «Євангельська нива». Офіційний сайт:www.ecbua.info.

Назва вказує на сповідання баптистами хрещення у дорослому віці через повне занурення хрещеного та підкреслює відмінність баптистів від християнських течій, які практикують хрещення немовлят.

Фундаментом і критерієм віри та життя баптистів, джерелом їх богослов’я є Слово Боже – Біблія. При цьому під Словом Божим розуміються 66 Богомнатхнених книг Біблії, які є першоканонічними в Православ’ї. Особисте дослідження Біблії і виконання заповідей Христа, за вірою баптистів, є єдиним правдивим шляхом для пізнання Бога.


Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт