Новини Загальні християнські новини 21 вересня політики вперше зібрались на молитовний сніданок в Києві


21 вересня політики вперше зібрались на молитовний сніданок в Києві

В Перший молитовний сніданок в Києві організовани ХДСсереду, 21 вересня 2011 року, о 8:30 вперше в історії незалежної України відбувся МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК серед політиків та керівництва держави.

В ньому прийняли участь провідні європейські та українські політики, керівництво держави, народні депутати України, члени Всеукраїнської Ради Церков, громадські діячі, експерти, а також представники дипломатичного корпусу повідомляє "ХДС".

Зокрема очікувалася участь голови Верховної Ради України Володимира Литвина, голови фракції Європейської Народної партії в Європарламенті - Люка Волонте, президента ECPM (Еuropean Christian Political Movement) Петера Возу, кандидата на посаду президента Франції Крістін Бутен та інших гостей. Молитовний сніданок відбувся в приміщенні ресторану "Бельведер".

Традиційно молитовні сніданки проводяться в країнах Європи та в Сполучених Штатах Америки ще з 50-х років минулого століття. Під час неформального спілкування політики мають нагоду обмінятися думками щодо широкого кола актуальних політичних та соціальних проблем. В Україні такий молитовний сніданок відбувся вперше в історії в рамках Форуму християнських політиків. Учасники та гості з більш ніж 20 країн світу обговорили проблеми захситу прав дітей та традиційних сімейних цінностей.

По свідченнях очевидців захід був досить пафосним і формальним. Зібралося багато поважних та заможних людей, але не відомо чи саме Христос і його Слава були в центрі цієї події. Зокрема з КРИТИЧНИМ поглядом на цю подію можна ознайомитися на персональному блозі генерального директора ССХ Україна, Дениса Горєнькова. Він, після відвідування молитовного сніданку особисто написав в своєму блозі статтю з назвою "Солидный Господь для солидных господ".

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт