Новини Загальні християнські новини Гомосексуальні пари зможуть вступати в шлюб у Англіканській церкві


Гомосексуальні пари зможуть вступати в шлюб у Англіканській церкві

Незважаючи на однозначну і сувору заборону записану у Біблії, зокрема у Книзі Левит 18:22 "А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!", Левит 20:13 "А хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті, кров їхня на них!", Посланні до Римлян 1:26-27 "Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне"

Пари з нетрадиційною орієнтацією тепер зможуть брати шлюб в Англіканській церкві.

Як повідомляє сайт Подробности, відсьогодні у Великій Британії вступають у дію відповідні поправки до законодавства. Їх ухвалили депутати парламенту, хоча самі священники одностатевих шлюбів не схвалюють. Тому панотці, на свій розсуд, можуть відмовити у благословенні парафіянам з нетрадиційною орієнтацією. Але навіть у випадку згоди - правила у англіканській церкві досить суворі - наприклад, принаймні один із пари має відвідувати одну і ту ж церкву щонаменше п'ять років.

Самій же Англіканській церкві загрожує вимирання. Як повідомляє Католицький часопис Credo, Синод церкви Англії прогнозує власну смерть через природне вимирання своїх членів. Старіння парафій Англіканської церкви - найгостріша проблема: середній вік членів Церкви Англії становить 61 рік.

Про це повідомив член Генерального синоду Церкви Англії священик Патрік Річмонд. За його словами Англіканська Церква може повністю зникнути вже за два десятиліття. Про це йшлося на засіданні Синоду Англіканської Церкви, який нещодавно відбувся у Йорку.

До 2020 р. кількість віруючих-англікан може наблизитися до нуля через природну смертність. І в найближчі десять років, ситуація може стати такою, що Церква Англії більше не зможе існувати в силу об'єктивних причин, вважає Річмонд.

Чи не очевидна паралель між Англіканською церквою та Садомом і Гоморою?

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт