Про церкву


Про Церкву

Про нас

Вся церква після хрещенняЛьвівська Євангельська церква Осанна – це громада, яка належить до Обласного Об’єднання Церков ЄХБ. Ми були засновані 1 серпня 1999 року після Фестивалю Християнської музики «Осанна-99». Наші зібрання відбуваються щонеділі о 10.00 год. у великому залі Палацу Культури ім. Г. Хоткевича, за адресою м. Львів, вул. Кушевича, 1. Ми знаходимось недалеко від центру Львова (10 хвили пішки від Оперного театру).

На наших служіннях лунає сучасна християнська музика прославлення Господа і доступні актуальні проповіді. Крім того наша церква поділена на малі групи, в яких ми практикуємо глибоке християнське спілкування та учнівство.

Ми існуємо для Бога, щоб прославляти Його Святе Ім’я. Ми існуємо один для одного, щоб будувати глибокі братерські стосунки всередині нашої духовної сім’ї. Ми існуємо для світу, щоб стати для невіруючих людей світлом і дороговказом до Христа.

Ціль нашої церкви

Ціль нашої церкви - практична любовЦіль нашої церкви:

Збудування Тіла Христового Кожним Членом Церкви Через Практичну Любов.

Чому саме така ціль? В четвертому розділі послання апостола Павла до Єфесян висловлена вся суть того, як Ісус бачить Свою Церкву: «І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового… А з Нього все тіло, складене й зв'язане всяким допомічним суглобом, у міру чинности кожного окремого члена, чинить зріст тіла на будування самого себе любов'ю.»

Ми хочемо будувати Церкву Христа саме по цьому зразку. За задумом Христа Його Церква не повинна поділятись на служителів і прихожан. Христос роздав Свої дари кожному християнину, щоб всі приймали участь у збудуванні Його Царства. Лідери церкви поставлені Христом не для того, щоб робити всю роботу у церкві, а для того, щоб готувати всіх святих до справи християнського служіння.

пастор, Дмитро Колесник

Наші цінності

Коріння наших цінностей

  • Безпосередні стосунки з Богом для всіх віруючих (священство кожного члена церкви, прямий доступ до Бога).
  • Відкриті і щирі відносини з братами і сестрами, засновані на любові.
  • Важливість кожного члена церкви (Церква – це Божий Організм, де кожний створений унікальним і необхідним. Ми доповнюємо один одного.
  • Рівномірний і постійний духовний зріст кожного члена церкви.
  • Участь кожного християнина у поширенні Царства Божого.
  • Співпраця з іншими церквами.

У що ми віримо

В Бога, про Якого говорить Біблія – в єдиного Бога Отця, Сина і Святого духа.

Що Біблія є Божим об’явленням людині, безпомилковою у своїх частинах, повною за своїм змістом і остаточно авторитетною для людей.

Що людина є грішною за своєю природою, успадкованою від Адама і Єви і що вона не може власними зусиллями виправдатися перед Богом.

Що спасіння і відкуплення запропоновані людині, як незаслужений дар від Бога через віру в Ісуса Христа. Спасіння отримується в момент духовного відродження людини через покаяння, що є хрещенням Святим Духом.

Що водне хрещення в свідомому віці через занурення є Божою заповіддю для кожного християнина.