Про церкву Історія


Історія виникнення церкви "Осанна"

Перші думки про церкву з'явилися тоді, коли ми готувалися до третього фестивалю сучасної християнської музики "Осанна-99". Цього разу у програму фестивалю було включено не тільки музику але і євангельські проповіді з закликом до покаяння. Молодь львівських церков вже багато разів приймала участь у підготовці програми відомого американського проповідника Дона Беттса, ось тому підготовка до фестивалю "Осанна" була для більшості організаторів майбутньої церкви звичайною - розвішування плакатів, роздача запрошень.

Після був фестиваль:

У продовж трьох днів (22-24 липня 1999р.) 3600 відвідувачів фестивалю мали можливість слухати чудову християнську музику та пісні, а також змістовні проповіді. Багато людей почувши заклик Господа до покаяння вийшли для молитви та відкрили своє серце Ісусу Христу.

На четвертий день, ми запросили усіх бажаючих на зустріч "Нових друзів" у міському палаці культури ім. Г. Хоткевича, де ми вирішили продовжити зібрання з метою створення нової церкви. На ціх зустрічах проходив розбір Слова Божого даного нам через Білію. На початку нашої історії ми мали одне богослужіння у неділю на яке приходило близько 20 людей.

До того часу вже зібралася невеличка команда, яка мала заклик від Бога до праці у цій церкві. З назвою довго не думали: Ця помісна церква результат праці Святого Духа на фестивалі "Осанна-99", ось тому церкву назвали - "Осанна".

Господь постійно надає як духовного так і кількісного зростання нашій церкві. Сьогодні ми проводимо два богослужіння на тиждень, недільне служіння відбувається у великому залі палаца ім. Гната Хоткевича, зібрання щоразу відвідують близько 150 осіб.

Церква приймає активну участь у євангелізаційних заходах, що відбуються у Львові, як організованих самостійно, так і у співпраці з іншими церквами міста. Кожного літа проводяться християнські табори для сімей та молоді. Завчасно записатися у табори можна заповнивши форму для відгуків на головній сторінці нашого сайту.

Крім церковних богослужінь, постійно проводяться декілька навчальних груп, та груп духовного зростання. У "вузькому колі"- при кількості учасників до 10 осіб, ми маємо можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця. На навчальних курсах відбувається вивчення курсів Біблійного інституту: "Серія 2:7", "Післання до Галатів та Римлян", "Євангелизм/Учнівство", "Християнське життя", "Старий заповіт" та "Пізнавати Бога" (не є курсом БІ). Приєднатися до навчальної групи або групи духовного зростання Ви можете заповнивши форму для відгуків на головній сторінці нашого сайту.

Будемо раді співпраці зі всіма, хто не байдужий до розширення Божого Царства. Ми мріємо про велике та могутнє прославлення імені нашого Господа і придбанні багатьох учнів для Його справи.

Віримо, що не ми, а Ісус Христос будує церкву "Осанна" (Мат. 16:18), тому всі намагання лукавого припинити цю справу будуть марними!

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт