Служіння Дитяче


Недільна Школа

Недільна школа

Вітаємо вас на сторіночці недільної школи церкви Осанна. Ми з радістю готові послужити Вам та вашій дитині.

Цілі недільної школи церкви « ОСАННА»:

1.Розповісти дітям Євангеліє на зрозумілій їм мові.

2.Зробити все,що залежить від нас,щоб діти прийняли Христа,як свого Спасителя в ранньому віці.

3.На власному прикладі навчити дітей любити Бога  та Його Слово.

4.Допомогти духовно зростати.

5.Допомогти знайти своє місце в церкві.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА ВЧИТЕЛЯ :

- Любов до Бога та Його Слова.

- Безумовна любов до дітей.

- Відповідальність.

- Готовність постійно вдосконалюватись.

 

ГРУПИ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ:

Зараз працює лише молодша група: Діти віком від 3 до 7 років Планується набір підліткової групи : від 9 до 12 років.На заняттях діти слухають історії з Біблії,вивчають біблійні вірші.грають в різноманітні ігри,спілкуються,вчаться молитися.Це все відбувається під керівництвом досвідчених вчителів.

Якщо ви хочете,щоб ваша дитина відвідувала недільну школу або виникли запитання звертайтесь за тел.0965380618 Литвиненко Ліля.

Запрошуємо до співпраці  людей, які люблять дітей і хочуть працювати в недільній школі.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

ЩО ТАКЕ НЕДІЛЬНА ШКОЛА? ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ:

Початком сучасної недільної школи можна вважати 1780 рік, коли Роберт Рейкс, житель міста Глочестера в Англії, почав  свою роботу серед  дітей. Він був християнином, і  його турбувала злочинність і неграмотність суспільства . Йому не було байдуже ,як люди  (дорослі та діти)  проводять недільний  день - день поклоніння Богу. Рейкс відкрив експериментальну  школу для дітей з бідних сімей, які  шість днів  на тиждень працювали на  фабриках, а неділя для них була  днем свободи  і , часто, – правопорушень . Роберт Рейкс побачив , що  дітям  подобається вчитися їх життя змінилося, покращилась дисципліна. Звіт про роботу школи,який Рейкс опублікував  в своєму журналі ,викликав зацікавлення  суспільства та преси. Всі газети в Англії передрукували цей звіт . Такі хороші результати побудили багатьох людей використовувати нову методику виховання дітей . З багатьох країн спеціально прибували делегати для ознайомлення з  організацією нової школи. Наслідки роботи  Рейкса були величезними. Вільям Фокс, баптистський  диякон з Лондону,  перевів  недільні  школи  Роберта Рейкса на основу суворого  біблійного  навчання    з добровільними вчителями (волонтерами). Він прийшов до переконання , що «в християнській країні, до того ж  протестантській, не приймаються міри  для навчання  бідних дітей,про яких так багато піклуються безбожники». Дякуючи його зусиллям  7 вересня 1785 року  в баптистській церкві на Прескот-Стріт в Лондоні було організовано Товариство Недільних Шкіл для забезпечення діяльності цих шкіл.

З того часу служіння недільних шкіл швидко розповсюджувалось в країнах Заходу.

Першу недільну школу на Україні засновано в Києві 1859 року. Учителями в ній були студенти університету, а учнями — діти ремісників. Навчання провадили в неділі та свята. Незабаром відкрито ще кілька шкіл у Києві, при чому учнями були вже і діти, і дорослі — здебільшого  робітники. Викладали в них, крім студентів, учителі гімназій, професори університету. За прикладом Києва недільні школи засновувалися в інших містах. Вони мали добродійний характер, учителі не одержували платні, а на шкільні витрати жертвували гроші приватні особи. Успіх цих шкіл занепокоїв царський уряд: року 1862 в Україні було їх уже 67, з того числа 9 у Києві. Ці  школи були подібними до школи,яку заснував Роберт Рейкс,вони були спрямовані на навчання дорослих та дітей грамоті та Божому закону.

Сучасні недільні школи для дітей спрямовані на те, щоб допомогти батькам навчити дітей основам віри в доступній для них формі. В основному недільні школи працюють при церквах, навчають дітей члени церкви, які проходять спеціальну підготовку.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт