Клуб розмовної англійської мови

Клуб розмовної англійської мови є своєрідним продовженням школи Michael Gott International. Урочисте відкриття клубу відбулося 4 жовтня 2012 року в палаці культури імені Г. Хоткевича. Цей клуб є для усіх бажаючих вивчати англійську мову і більше пізнавати Біблію.

Програма включає в себе: вивчення англійської мови, fellowship, а також вивчення Біблії.

Вивчення англійської мови здійснюється по групах кваліфікованими українськими викладачами англійської мови. Заняття включають в себе : ігри, цікаві та жваві розмови , дискусії, які допомагають вдосконалити лексичний запас англійських слів. Групи поділено по рівнях, де кількість бажаючих вивчати мову становить не більше 10 людей.

Після інтенсивної години вивчення англійської мови ми співаємо хороші, позитивні англійські пісні, а також маємо час для спілкування за чашкою гарячого чаю. Згодом, переглядаєм відео ролик і розходимося по групах для обговорення.

Біблійна година включає в себе читання одного або декількох уривків із Біблії. Люди мають можливість вільно висловлювати свої думки щодо прочитаного уривку, обговорюємо цікаві актуальні теми, ділимося життєвим досвідом.

Двері клубу розмовної англійської мови є відкритими для усіх бажаючих вивчати або вдосконалити англійську мову.

Заняття проходять що четверга о 18:40 за адресою : палац культури імені Г. Хоткевича

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
0 #2 Володя 25.01.2013 10:27
Доброго дня, Олександр! На головній сторінці сайту вже є оголошення про реєстрацію, в реєстраційній формі все описано. Чекаємо в клубі!
 
 
+1 #1 Oleksandr Maksymchuk 20.01.2013 22:55
Додайте будь ласка інформацію про те, як можна записатися / підписатися на новини, коли розпочнуться заняття? Телефон. Дякую.
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт