Служіння Молитовне


Молитовне життя

Молитовне життя Церкви «Осанна» представлене такими напрямками або складовими:

1. Особистий молитовний час кожного члена Церкви.

2. Молитви в 2-ках, 3-ках, 4-ках. Це групи братів чи сестер, які збираються по домовленості і моляться в основному за власні потреби.

3. Молитовна група, яка збирається щопонеділка в палаці культури ім.. Гната Хоткевича в 111 кім. о 18:30. Сюди може прийти кожен охочий молитись заступницькою молитвою за пастора Церкви, лідерський склад, членів церкви, особисті потреби братів і сестер, які є присутні чи відсутні на цьому зборі, потреби в служіннях. В цьому зібрані не має чіткою структури і послідовності. Ми намагаємось почути та відчути думку Господа про що і як нам треба спілкуватись і молитись. Це місце збору посвячених і покликаних Богом заступників досвідчених чи ні, але розуміючих свій поклик від Господа ,силу молитви і потребу в ній.

 

4. Молитовна зв’язка. Це вид молитовного заступництва, який розповсюджується на бажаючих посвячено молитись на протязі місяця за трьох членів Церкви і одну загально церковну нужду. А також отримувати молитовну підтримку від трьох членів Церкви, які є в молитовній зв’язці. Список членів молитовної зв’язки оновлюється щомісяця і є на добровільних початках. Найбільшою вимогою до члена молитовної зв’язки є його посвяченість до кожноденної молитви за людей, які є на данний місяць в його відповідальності і загально церковну нужду. Також молитва за людей має бути конкретною і  точною, а для цього члени молитовної зв’язки мають спитати в своїх підопічних їх молитовні потреби. Це сприяє зближенню і здруженню Церкви.

Ті, хто цікавиться таким видом молитви і практичним її впровадженням в Церкві можуть     отримати детальнішу інформацію у молитовного координатора Церкви «Осанна» - Володимира 0677005650.

5. Молитовна розсилка. Якщо в членів Церкви виникає якась екстрена та тяжка молитовна потреба за яку бажано б було помолитись великій кількості заступників, то проводиться  SMS розсилка на мобільні телефони членів Церкви. В цей же спосіб проводиться розсилка з новою інформацією чи нагадуванням для всіх членів Церкви. Для цього використовується портал www.turbosms.com.ua

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт