Служіння Прославлення


Прославлення

Прославляйте Господа, кличте ім'я Його; звіщайте в народах діяння Його; нагадуйте, що велике ймення Його. Співайте Господові, бо Він учинив велике; нехай знають про це по всій землі. (Ісаї 1)

Прославлення Бога є невідємною частиною щоденного життя церкви Осанна. В неділю ми збираємось щоб разом прославити Бога в піснях хвали та поклоніння тому що наш Бог достойний цього. Крім того ми вважаємо, що прославлення це не тільки щось, що ми робимо кожної неділі зранку під музику і зі співом. Прославлення - має стати СТИЛЕМ нашого життя, складовою нашої буденності, незалежно від того, де ми знаходимося: читаємо Біблію наодинці вдома, працюємо на роботі, чи знаходимося на парах в університеті.

Ми також віримо в те, що прославляти та поклонятися Богові можна використовуючи різноманітні музичні інструменти. Саме тому в церкві Осанна ми використовуємо сучасні інструменти (акустичні, електро гітари, ударні установки, перкусію, електронні клавіші і тд.). Ми завжди раді зустрічі з новими людьми, музикантами та професіоналами в своїй сфері. Тому, якщо у вас є бажання долучитися до служіння ПРОСЛАВЛЕННЯ у вашій церкві, звертайтеся до нас. Для контакту з нами ви також можете заповнити контактну форму на цьому сайті.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт