Рух 640 розпочався

25 березня 2012 року можна назвати історичним днем для церкви «Осанна». Цього дня на ранковому служінні Церкви пастор Дмитро Колесник після проповіді під назвою «Не клює», публічно підписав «Резолюцію плідного життя». Таким чином було започатковано новий Рух, який носить символічну назву «Рух - 640» (640 – кількість посадових місць у Палаці Культури ім. Г.Хоткевича, у якому проходять наші недільні богослужіння).

Вже досить давно, лідерська команда церкви готувала початок цього Руху. Ми розуміли, що особистий євангелизм через відносини з невіруючими людьми, став для переважної більшості членів церкви скоріше справою випадковою, ніж одним із головних пріоритетів нашого життя. Тому ми вирішили змінити такий порядок речей і перефокусувати життя церкви і кожного християнина так, щоб особистий євангелизм став для нас однією із найголовніших справ у житті.

Ми віримо, що цей Рух і оновлення нашого посвячення справі особистого євангелизму допоможе нам, як церкві, і кожному християнину зокрема, виконати своє призначення і стати перед Господом не з порожніми руками!

На вечірньому служінні, яке відбулося в затишному конференц-залі готелю «Соната» (колишній готель «Сихів») вся лідерська команда церкви разом із дружинами, а також ще понад п'ятдесят членів церкви приєдналися до «Руху - 640» і підписали «Резолюцію плідного життя». Це було справжнє свято для нашої духовної сім’ї, на якому ми висловлювали Господу свою залежність від Нього і свою готовність бути покірними Його покликанню - рятувати загиблих людей.

Ми молимось про зміни, які прийдуть у життя церкви Христа завдяки цьому Руху.

Приєднуйтесь!

Резолюція 640

Фотографій з вечірнього зібрання 25 березня 2012 року доступні для перегляду у нашому фотоальбомі.

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт