Служіння «Чисте серце – чисте місто»

Для того, щоб бути світлом і сіллю для тих людей, серед яких ми знаходимось, церква «Осанна» постійно практикує особливе служіння в районі Палацу Культури ім. Гната Хоткевича. Це служіння – «Чисте серце – чисте місто». Члени церкви разом прибирають територію і займаються її благоустроєм. Завдяки цьому служінню ми подолали багато проблем у стосунках з адміністрацією Палацу Культури і місцевими мешканцями, які мали до нас претензії в зв’язку із годуванням безпритульних на цій території

Тепер ми не тільки прибираємо за собою, а й по мірі можливостей облаштовуємо територію навколо Палацу Культури, білимо дерева і бордюри, прибираємо сміття, косимо траву, скопуємо клумби і висаджуємо там квіти.

А на останньому такому служінні, на Пасху 2011 року, ми вирішили не просто скопати клумбу, але й по особливому прикрасити її. Ми зробили посередині клумби великий напис «БОГ Є ЛЮБОВ» і заповнили середину цього напису квітами. Щоправда, цей досвід виявився дещо гірким – наші квіти практично всі були викрадені буквально за кілька місяців. Проте, ми не і думаємо здаватись. Найближчим часом, ми вирішили встелити цю клумбу сучасним трав’яним газоном, а середину букв заповнити декоративними камінчиками. Сподіваємось, що цього разу ми зможемо прикрасити нашу територію і проголошувати про Божу любов значно довше та ефективніше!

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі 

 
+1 #1 Оленка 29.09.2011 21:08
Ці люди люблять місто не лише на словах!
Пишаюся вами :-)
 

У вас немає прав коментувати статті, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть на сайт